logo

Тваринництво

АМАКО: Системи зрошення стануть доступніші для українських аграріїв

АМАКО: Системи зрошення стануть доступніші для українських аграріїв

Тваринництво 19 жовтня 2021. 16:59 1970

«Укрексімбанк» з метою розширення співробітництва та розвитку міжнародної торгівлі між Україною та Королівством Саудівська Аравія минулого тижня уклав угоду з Saudi Exim Bank з загальним лімітом $25 млн для подальшого фінансування українських сільгоспвиробників та обладнання, виготовленого у Саудівській Аравії.

Про це йдеться у повідомленні компанії АМАКО, яка представляє сільгоспустаткування з Саудівської Аравії.

«Започаткування нашої співпраці з Saudi Exim Bank надасть імпульс для подальшого розвитку міжнародного співробітництва між Україною та Королівством Саудівська Аравія, сприятиме реалізації спільних проектів у різних сферах економіки та зміцненню торговельних зв«язків, які інтенсивно розвиваються впродовж останніх років», — зазначив член правління «Укрексімбанку» Олександр Щур.

Як зазначається, компанія АМАКО Україна є частиною міжнародної групи компаній Alkhoraef Group, глобального виробника зрошувальних систем Western.

«Наразі ми з нашими партнерами з «Укрексімбанку» працюємо над розробкою нових більш гнучких і цікавих Партнерських програм фінансування для українських аграрних підприємств, які мають в своїх планах придбання зрошувального обладнання. Останні два роки ми зробили ряд змін для покращення якості підготовки проектів, післяпродажного сервісного обслуговування, а також забезпечення постійно діючих складських запасів в Україні.

Поряд з цими змінами нова Партнерська програма фінансування з «Укрексімбанком» та «СаудіЕксім» для українських аграріїв дає можливість сміливо інвестувати в розвиток зрошення на рівні будь-якого з господарств, що особливо в умовах Півдня України гарантовано дасть швидкий економічний ефект і окупність протягом максимум 3-х років» — прокоментував генеральний директор АМАКО Україна Дмитро Бородій.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги