logo

Україна

Відновлення Мінагропроду відкладається до 1 березня (оновлено 17:30) Джерело фото: AgroPortal.ua

Відновлення Мінагропроду відкладається до 1 березня (оновлено 17:30)

Україна 26 січня 2021. 17:09 1719

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2020 р. №1344 щодо забезпечення реалізації комплексного відновлення діяльності Мінагропроду формування і запуск профільного міністерства мало початися з 1 лютого, але в зв’язку з додатковими консультаціями це питання відкладається до 1 березня 2021 р.

Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко під час засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики.

«Позиція щодо формування Міністерства аграрної політики та продовольства виходить безпосередньо з питання формування політики. Мінагропрод бачить свою позицію у формуванні через такі центральні органи виконавчої влади як: Держгеокадастр — в частині реалізації земельної реформи та формування земельних відносин, Держводагентство — в частині реалізації проєктів зрошення та меліорації, Держрибагентство, що стосується рибного господарства, та Держпродспоживслужби — питання, що стосується регулювання концепції «від лану до столу» і забезпечення продовольчої безпеки», — відзначив Роман Лещенко.

За його словами, дії Мінагропроду стосувалися цих чотирьох органів виконавчої влади, і позиція міністерства залишається незмінною в цій частині.

«Потрібен певний час для фіналізації цього процесу, але стратегічне бачення залишається незмінним, що Держпродспоживслужба має залишитися в системі Міністерства аграрної політики», — підкреслив Роман Лещенко.

Оновлено 17:30

В результаті Комітет ВРУ з питань аграрної та земельної політики одноголосно підтримав пропозицію звернутися до голови уряду Дениса Шмигаля з проханням відновити Міністерство аграрної політики і продовольства з функціями, які були до його ліквідації. Крім того, парламентарі пропонують віднести до обов’язків Мінагропроду частину реалізації програми меліорації.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги