logo

Україна

Тарас Баштанник став президентом УПОА Джерело фото: Facebook // Taras Bashtannyk

Тарас Баштанник став президентом УПОА

Україна 27 жовтня 2020. 10:43 1373

Президентом Української плодоовочевої асоціації обрано Тараса Баштанника — одного з найавторитетніших фахівців українського ягідного ринку, який довгі роки займав посаду директора компанії «Українська ягода».

Як говориться у повідомленні УПОА, на новій посаді Тарас Баштанник займатиметься, зокрема, вирішенням питань виходу українських виробників плодоовочевої продукції на зовнішні ринки, підвищенням якості та конкурентоспроможності української продукції, а також загальними питаннями діяльності асоціації.

«На новій посаді планую інтегрувати якомога більше українських виробників плодово-ягідної та овочевої продукції для досягнення спільної мети індустрії, а саме: розвиток експорту, підвищення якості української продукції, використавши позитивний власний досвід та досвід колег по ринку», — зазначає президент УПОА.

«Багатий практичний досвід Тараса підсилить роботу нашої Асоціації, а також допоможе її членам — учасникам плодоовочевого ринку у побудові ефективної бізнес- та торгівельної стратегії, створенні продукції з високою доданою вартістю, знаною за кордоном», — коментує директорка з розвитку УПОА Катерина Звєрєва.

Уточнюється, що Тарас Баштанник має досвід створення та управління промисловими ягідниками площею понад 100 га, досвід експорту свіжих та заморожених ягід на ринки ЄС, ОАЕ, країн Південно-Східної Азії.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги