logo

Україна

Експерт: Від Плану дій ЄС Україна отримає додаткові експортні можливості

Експерт: Від Плану дій ЄС Україна отримає додаткові експортні можливості

Україна 11 травня 2021. 08:00 1562

Запровадження нової політики в органічному виробництві даватиме нові можливості для українського експорту.

Про це повідомив директор FiBL Europe Мігель де Поррас, розповідаючи про основні завдання Плану дій ЄС з розвитку органічного виробництва та майбутнє третіх країн під час дискусії «Український зелений шлях від ферми до виделки: органічне виробництво».

«Споживачі органічної продукції можуть довіряти імпортованій продукції, це питання простежуваності усього ланцюга виробництва та вирощування. Сьогодні основна органічна продукція, яка постачається з України до країн ЄС, — це зернові», — зазначає Мігель де Поррас.

Він відзначив, що країнам Європейського Союзу, в свою чергу, потрібно ділитися досвідом з використання найкращих практик: державні закупівлі, співпраця з приватним сектором, розробка біорайонів.

«В Плані дій ЄС з розвитку органічного виробництва не йдеться конкретно про Україну, але є дії, які зможуть збільшити попит на органічну продукцію, який зростатиме швидше, ніж виробництво. Це створить додаткові експортні можливості для третіх країн, зокрема і для України», — впевнений Мігель де Поррас.


Людмила Лебідь, AgroPortal.ua


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги