logo

Рослинництво

В Україні запускається проект USAID із розвитку садівництва

В Україні запускається проект USAID із розвитку садівництва

Рослинництво 24 липня 2017. 13:00 3261

Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» 18 липня підписав протокол про наміри із Асоціацією «Укрсадпром» щодо реалізації проекту «Підвищення ефективності, якості та безпечності виробництва і збуту фруктово-ягідної продукції».

Протоколом визначені та погоджені основні напрями співпраці до 31 липня 2020 року, говориться у повідомленні USAID у Facebook.

Так, згідно з документом,  проект USAID надасть асоціації технічну допомогу у розробці настанов з дотримання вимог законодавства та міжнародних стандартів з безпечності вирощування, зберігання та збуту фруктів і ягід, а також у впровадженні цих стандартів на підприємствах-членах асоціації.

Також, USAID забезпечить інформаційно-консультаційну підтримку мсоціації із впровадження нових технологій/сортів, підвищення продуктивності та безпечності виробництва фруктів і ягід, надасть технічну підтримку у створенні/розширенні потужностей для зберігання, передпродажної підготовки фруктів і ягід їх переробки, виробництва напівфабрикатів, розширенні організованих ринків збуту.

Крім того, проект надасть підтримку асоціації та її членам у підготовці та участі в міжнародних виставках, торгових місіях та інших заходах з розширення ринків збуту фруктово-ягідної продукції та у створенні демонстраційних майданчиків для поширення кращих практик підвищення якості та формування доданої вартості фруктів і ягід, покращення доступу малих і середніх виробників до каналів збуту.

Як очікується, співпраця сприятиме впровадженню міжнародних стандартів якості та безпечності сільськогосподарської продукції (стандарти Global GAP, HACCP, інші); заохоченню інвестицій у нові технології, модернізацію інфраструктури первинної обробки/переробки та збуту фруктово-ягідної продукції; підвищенню врожайності та ефективності вирощування фруктів і ягід та їх збуту;  збільшенню обсягу організованого продажу фруктів і ягід в торгових мережах та їх експорту;  створенню нових можливостей зайнятості сільських жителів.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги