logo

Мультимедіа

«Ваш урожай — наша турбота» — новий підхід в агрострахуванні

15 вересня 2016. 07:00 2427

Нещодавно IFC, «Сингента», «Креді Агріколь Банк» і страхова компанія «АХА Страхування» оголосили про запуск інноваційного страхового продукту для пшениці «Ваш урожай — наша турбота».

Цей продукт дозволить розширити доступ до фінансування для аграріїв і сприятиме використанню агрострахування в Україні.

«Наша команда використовувала провідний міжнародний досвід у розробці цього інноваційного продукту, який допоможе малим та середнім сільгоспвиробникам надійно захистити свій урожай, а отже, буде сприяти розвитку і зростанню їхнього бізнесу. Ми також сподіваємося, що таке нова пропозиція буде сприяти більш активному використанню агрострахування в Україні», — зазначила керівник проекту IFC «розвиток фінансування аграрного сектора в Європі та Центральній Азії» Лія Сорока.

Основою для створення цього інноваційного продукту стало розуміння партнерами програми необхідності забезпечити нові умови агрострахування. «Думати як сільгоспвиробник, — на цьому принципі заснована стратегія компанії «Сингента». Ми ставимо себе на місце аграрія, безперервно аналізуємо його потреби і працюємо над розробкою найефективніших рішень для забезпечення сталого розвитку агробізнесу. Нова програма надасть українскьким виробникам впевненості в інвестиціях. Зберегти свій врожай буває непросто, але ця програма розвіює міфи та страхи щодо складності роботи з продуктами агрострахування», — зазначає керівник з розвитку бізнесу «Сингенти» в Україні Хелен Феірлемб.

«N. B.!» Інновація в агрострахуванні: «Ваш урожай — наша турбота»

Як звернули увагу спеціалісти, відсутність прозорих і простих правил у використанні продуктів страхування, і зрештою — недовіра аграріїв до страховиків та фінансових партнерів слугують причиною низької популярності агрострахування в Україні. Сьогодні рівень страхування посівів та майбутнього врожаю в Україні складає менше 5%, тоді як в США цей показник перевищує 80%. Партнерство довкола створення нової програми агрострахування має на меті зміну підходів та філософії діяльності агрокомпанії стосовно планування захисту врожаю.


Джерело: прес-служба IFC


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги