logo

Мультимедіа

LNZ Hub 4.0: найкращі рішення для сільгоспвиробництва

01 вересня 2021. 09:00 3770

Відвідувачі цьогорічного LNZ Hub 4.0 відмічають інформативну насиченість і професійну організацію заходу, під час якого отримали чимало нової інформації та ознайомились із понад 120 дослідних ділянок з демонстрацією різних технологій, продуктів та гібридів.

Технологічна платформа містить 14 блоків, де фахівці компанії LNZ Group показали аграріям лінійку зернових і силосних гібридів UNIVERSEED, ексклюзивну лінійку гібридів соняшнику Strube та демонстраційні ділянки технологій захисту DEFENDA на кукурудзі, соняшнику та озимій пшениці.

Сергій Добринський в господарстві «Салинці» на Полтавщині вже 5 років працює системою захисту DEFENDA, і частка продукції бренду складає 90%.

Також у господарстві на 80% використовують кукурудзу гібриду UNIVERSEED. З силосної кукурудзи вже третій рік вирощують гібрид S3909 (ФАО 390), на піщаних ґрунтах, за його словами, добре показує себе гібрид UNI3511/EXPH003 (ФАО 350).

«Другий рік відвідую LNZ Hub і хочу відмітити дуже гарну організацію заходу та якість наданої інформації. Цього разу комфортно було працювати в невеликих групах, можна розпитати чи уточнити по кожній з представлених технологій», — зазначає Сергій Добринський. 

Директор ТОВ «АгроАльянс» Віталій Салівон цього року вперше побував на технологічній платформі LNZ Hub. Він зазначає, що неодноразово відвідував подібні заходи, але цей відмічається масштабністю та наявністю справді корисної інформації для сільгоспвиробників.

«Особливо варто відмітити підготовку дослідницьких полів, вразили качани кукурудзи, на «Краш-тесті» подивилися результати через типові помилки і почерпнули для себе багато корисної інформації з технологічних прийомів. Придивилися до гібридів зернової кукурудзи, при виборі звертаємо увагу на такий показник як посухостійкість», — розповідає Віталій Салівон.

Тож аграрії радять колегам відвідати LNZ Hub 4.0 для отримання нових знань та знайомства з практичними дослідами, які допоможуть підібрати найбільш ефективні технології та продукти.

LNZ Hub 4.0 працюватиме до 10 вересня. Зареєструйтесь для участі в технологічній платформі або ж зверніться до представника LNZ Group у своєму регіоні.


Для довідки: LNZ Hub — це унікальна технологічна платформа, що дозволяє наочно продемонструвати технології, продукти та гібриди, які використовуються на полях LNZ Group, а також новітні агротехнічні розробки, які допомагають розкрити максимальний потенціал урожайності.


Джерело фото: LNZ Group


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги