logo

Мультимедіа

АГРО-Вінниця: як пройшла нова агропромислова виставка

10 вересня 2021. 06:56 3609

7 вересня на території вінницького аеропорту стартувала перша регіональна агропромислова виставка «АГРО-Вінниця».

У події взяло участь близько 200 українських виробників та дилерів сучасної сільськогосподарської техніки. Учасники презентували нову техніку та устаткування не лише на стендах, а й в справжніх польових умовах за допомогою демопоказів. На польовій демонстрації можна було побачити роботу близько 30 одиниць різної техніки.

«Ми підтримали ініціативу проведення першої регіональної виставки «АГРО-Вінниця», і було б чудово, аби вона стала традиційною. Мені приємно, що організатори здійснили таку масштабну подію з першого разу. Бо це знакова подія для аграрного регіону Вінниччини. Організатори представили досить багато виробників», — прокоментував міський голова Сергій Моргунов.

Голова ОДА Сергій Борзов сподівається, що Вінниччина буде гарним комунікаційним майданчиком між виробниками сільгосптехніки, аграріями та депутатами. Цього року Вінниччина зібрала найбільший урожай за часів незалежності. Аграрний сектор — невід'ємна частина економіки Вінницької області.

«Перше враження — виставка повинна мати продовження. Ми це чуємо від учасників. Вінниччина — один із лідерів аграрного сектору в країні. І сьогодні — це перший крок для того, щоб такий масштабний захід відбувався на постійній основі», — зазначив голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий.

Організатор агровиставки Олександр Погребний зауважив, що Вінницький регіон є дуже перспективним для проведення аграрних заходів. Вінниччина має потужний аграрний сектор і активних аграріїв. Цей захід — перший. Аналізуючи високу зацікавленість ним, ми плануємо на наступні роки запровадити постійну виставку, яка буде рости й розвиватися.


Для довідки: виставку у Вінниці організувала команда, яка має 17-річний успішний досвід проведення найбільшої в Україні та Східній Європі агропромислової виставки «АГРО» у Києві.


Джерело фото: АГРО-Вінниця


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги