Українські агропідприємства активно беруть на озброєння сучасну сільгосптехніку. Просунуті й високоточні машини полегшують працю аграріїв і підвищують її продуктивність.

Автоматизують важливі технологічні процеси і дозволяють економити. В таких умовах покупка і впровадження якісної агротехніки стає найважливішим інтересом будь-якого сільськогосподарського підприємства.
 
Підібрати і купити сільгосптехніку високої якості в 2021 році вже можливо на внутрішньому ринку України. Можна знайти нові та вживані агромашини під найрізноманітніші завдання. Це як вітчизняні розробки, так і зарубіжна техніка провідних марок Claas, John Deere, Case, New Holland, Steyr, CNH. Але вибір пропозицій все ще обмежений, а ціни залишаються надто високими. 
 
Спеціалісти компанії Auction Auto кажуть, що вигідніше купувати сільгосптехніку в США. На американських аукціонах продаються тисячі різноманітних машин у вживаному вигляді. Їхній стан залишається дуже хорошим, а ціни в середньому на 35% нижче, ніж на сільгосптехніку на RST і OLX. До того ж, в США набагато більший вибір агромашин. Комбайни, автонавантажувачі, трактори, обприскувачі, сівалки, жниварки, розкидачі добрив — на американському ринку можна знайти все.
 
Які марки і моделі сільгосптехніки продаються в США? 

На американських аукціонах виставляються на продаж продукти всіх існуючих марок і виробників. Ринок США — найбільший на планеті, тому там можна купити все, що колись було випущено у вигляді серійного екземпляра.
 
У Штатах легко купити сільгосптехніку JCB, John Deere, Case IH, Claas, Husqvarna, Gravely, New Holland, Kubota. Завжди є в наявності такі популярні моделі як JCB 3x і 4X, JCB 531-70, John Deere 8335r і S670, New Holland t7060 і T8.390.
 
Будь-які серійні моделі комбайнів, тракторів, автонавантажувачів та іншої сільськогосподарської продукції доступні українцям разом з Auction Auto.
 
Як купити і доставити сільгосптехніку зі США в Україну?
 
З досвіду українських аграріїв, купувати агрообладнання в Америці краще через професійного імпортера. Це надійно, вигідно і зручно. Купівля своїми силами може доставити занадто багато клопоту.
 
Компанія Auction Auto — одні з перших, хто став возити сільгосптехніку зі Штатів. Вони працюють з 2003 року і є великим міжнародним імпортером з налагодженим організаційно-логістичним процесом. Звернувшись до них, агропідприємство отримує повний комплекс послуг з імпорту вживаної техніки. Для юридичних осіб у Auction Auto є особливо лояльні умови покупки техніки.
 
Auction Auto працює з найбільшими аукціонами з продажу агротехніки: ritchie bros, americmachinery, adesa. На цих майданчиках виставлені на продаж тисячі різних видів техніки у відмінному стані і за демократичними цінами!
 
Скільки коштує сільськогосподарська техніка в Америці?
 
Ціна на агротехніку в Америці залежать від виду техніки, моделі, року випуску, стану. За словами фахівців Auction Auto, на покупку трактора чи комбайна зі США можна заощадити до 40% від загальної вартості. Тоді як в Україні імпортна сільгосптехніка продається з великими націнками.
 
Для прикладу: нещодавно Auction Auto купили для клієнта комбайн John Deere 9770 STS 2009 року. Ціна на аукціоні становила $37000. Доставка обійшлася в $17000. Загальна вартість зернозбирального комбайна — $75000. У той час як аналог в Україні коштує майже в 2 рази дорожче — $140000.
 
Особливості доставки і розмитнення сільгосптехніки зі США
 


Доставка агромашин зі Штатів займає 2 місяці. Auction Auto оперують 11 портами в США і контролюють кожен етап транспортування. Налагоджена система логістики дозволяє їм гарантувати для клієнта мінімально можливі терміни доставки в порівнянні з конкурентами. Покупець отримує зручний трекінг-сервіс для відстеження свого вантажу на веб-сайті.
 
Розмитнення сільгосптехніки зі США відбувається за індивідуальною системою розрахунку. Враховуються кілька факторів. Це не так просто розрахувати, як у випадку з авто зі США — просто на сайті, на калькуляторі. Однак менеджери Auction Auto професійно вирішують усі питання з розмитнення агромашин. Митне оформлення зазвичай займає 1 тиждень. Auction Auto надають експедиторські та брокерські послуги.


 
Якщо ви хочете недорого купити вживаний трактор або комбайн у США, зв'яжіться з Auction Auto. Телефон для запитань і заявок: (050) 928-68-99.


AgroPortal.ua за матеріалами Auction Auto

Мультимедіа