Всеукраїнський конкурс Здоров’я поля. Голосування

10 вересня 2021, 12:00 42867

Сьогодні, 10 вересня 2021 року, стартує онлайн-голосування всеукраїнського конкурсу для студентів та молодих фахівців «Здоров’я поля».

N.B. Стартує всеукраїнський конкурс Здоров’я поля

Редакція AgroPortal.ua отримала понад 20 рішень для покращення здоров’я поля та мінімізації виробничих ризиків через впровадження ресурсоощадних технологій, агробіотехнологій та цифрових інструментів.

Найбільш активними при подачі заявок були представники Глухівського агротехнічного інституту ім. С. Ковпака СНАУ та Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Д. Моторного.

Згідно умов конкурсу, до етапу онлайн-голосування мають потрапити 10 найкращих сталих ідей з покращення здоров’я поля. Та в ході оцінювання робіт редакція AgroPortal.ua разом із компанією AgriLab вирішили, що лише 7 робіт варті того, щоб потрапити до півфіналу.

За підсумками онлайн-голосування буде визначено 5 учасників-фіналістів конкурсу «Здоров’я поля», які захищатимуть свої роботи та боротимуться за головний приз —  50 тис. грн на особистий розвиток та можливість реалізувати свій проєкт з покращення здоров’я поля в господарстві AgriLab Farming у команді компанії AgriLab.   

Фіналісти, які посядуть 2-ге та 3-тє місце, отримають планшети, а за 4-те та 5-те місце — будуть нагороджені цінними призами.

Онлайн-голосування триватиме до 24 вересня 2021 р. 

25 вересня 2021 р. на сайті AgroPortal.ua буде підбито підсумки онлайн-голосування. А на початку жовтня 2021 р. відбудеться захист 5-ти сталих ідей фіналістів та церемонія нагородження конкурсу «Здоров’я поля».

N.B. Ярослав Бойко: Точне землеробство впроваджують або в системі, або на хвилі хайпу

Увага! Кожна робота учасників конкурсу «Здоров’я поля» містить уже готові до реалізації та економічно обґрунтовані рішення для покращення здоров’я поля. Саме тому на онлайн-голосування виводиться лише назва роботи, проблематика та поверхневе бачення її вирішення, адже в подальшому одне з даних рішень буде впроваджуватися в господарстві AgriLab Farming.

Отож, півфіналісти конкурсу «Здоров’я поля». 


UPDATE: 25.09.2021

ГОЛОСУВАННЯ ЗАКІНЧЕНО. ВСІ РЕЗУЛЬТАТИ ЗАФІКСОВАНІ РЕДАКЦІЄЮ. ГОЛОСИ БІЛЬШЕ НЕ ВРАХОВУЮТЬСЯ!