Всеукраїнський конкурс Неймовірні села України 2020. Голосуємо!

01 жовтня 2020, 00:00 219523

Сьогодні, 1 жовтня 2020 року, стартує онлайн-голосування V Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2020».

Редакція AgroPortal.ua отримала 212 бізнес-проєктів з усіх областей України. Найбільш активними при подачі заявок були жителі Запорізької, Вінницької, Хмельницької та Чернігівської областей.

У зв’язку з великою кількістю якісно сформованих заявок, редакція AgroPortal.ua вирішила збільшити кількість сіл, котрі проходять до етапу онлайн-голосування, до 15.

Отож, півфіналісти конкурсу «Неймовірні села України 2020».

Онлайн-голосування за бізнес-плани сіл триватиме на сайті AgroPortal.ua до 1 листопада (включно). Таким чином визначаться 5 сіл-фіналістів конкурсу, які в грудні будуть захищати свої бізнес-плани перед членами Експертної ради.


Для довідки: конкурс «Неймовірні села України 2020» аграрним онлайн-виданням AgroPortal.ua цьогоріч проводиться вп'яте.

Головний приз — 100 тис. грн на реалізацію бізнес-проєкту від головного партнера — Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Крім головного подарунка переможцю, компанія «Бейкер Тіллі Україна» допоможе одному з 10-ти сіл, які пройшли до етапу онлайн-голосування, в реалізації їхнього бізнес-проєкту.

А Всеукраїнська асоціація громад одному із сіл-фіналістів надасть комплексний консультаційний супровід громади на період становлення після місцевих виборів.

П'ятірка сіл-фіналістів конкурсу отримає річну передплату на журнал Agroexpert та набір спеціалізованої аграрної літератури.


UPDATE: 02.11.2020

ГОЛОСУВАННЯ ЗАКІНЧЕНО. ВСІ РЕЗУЛЬТАТИ ЗАФІКСОВАНІ РЕДАКЦІЄЮ. ГОЛОСИ БІЛЬШЕ НЕ ВРАХОВУЮТЬСЯ!