Неймовірні села України 2020: Baker Tilly частково покриє витрати на реалізацію проєкту громади

11 вересня 2020, 06:00 4416

Baker Tilly вже втретє підтримує Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України». Цього року компанія знову надасть грант на часткову реалізацію проєкту розвитку сільських територій одному із сіл-фіналістів.

Минулого року Baker Tilly підтримала бізнес-ідею села Більче-Золоте, що на Тернопільщині. Тамтешня громада подала на конкурс проєкт з реконструкції готелю для туристів.

N.B.! Неймовірні села України 2019: Тернопільщина отримає грант від Baker Tilly

«На території села є багато історичних та культурних пам’яток. Це всесвітньовідомий підземний музей трипільської культури «Вертеба», Хрестовоздвиженський монастир та печерний храм, Більче-Золотецький парк — пам’ятка садово-паркового мистецтва. Тому в нашій громаді сьогодні є актуальним питання розвитку сільського зеленого туризму, але поряд із цим виникла проблема реконструкції приміщення готелю», — розповідає сільський голова Більче-Золотецької ОТГ Галина Огородник.

Галина Огородник, сільський голова Більче-Золотецької ОТГ
Галина Огородник, сільський голова Більче-Золотецької ОТГ

На отримані від компанії 50 тис. грн громаді села вдалося зробити капітальний ремонт системи електропостачання приміщення готелю та придбати товари для водопостачання й каналізації.

«Цього року внутрішній туризм виріс в рази. Люди почали більше подорожувати країною, і зрозуміло, що контраст сервісу між закордонним і українським є очевидним. Саме тому в таких туристичних селах як Більче-Золоте було необхідно створити комфортні умови для відпочинку туристів, щоб вони сюди ще не раз повернулися», — зазначає керуючий партнер Baker Tilly Олександр Почкун.

 Олександр Почкун, засновник та керуючий партнер Baker Tilly

Станом на сьогодні ремонт у готелі продовжується, там проводяться внутрішні ремонтні роботи. В залежності від фінансування і ситуації з карантином відкриття готелю планується на 2021 рік.


Для довідки: конкурс «Неймовірні села України 2020» аграрним онлайн-виданням AgroPortal.ua цьогоріч проводиться вп'яте. Головний приз — 100 тис.грн на на реалізацію бізнес-проєкту від головного партнера — Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Крім головного подарунка переможцю, компанія «Бейкер Тіллі Україна» допоможе одному з 10-ти сіл, які пройшли до етапу онлайн-голосування, в реалізації їхнього бізнес-проєкту. А Всеукраїнська асоціація громад одному із сіл-фіналістів надасть комплексний консультаційний супровід громади на період становлення після місцевих виборів. П'ятірка сіл-фіналістів конкурсу отримає річну передплату на журнал Agroexpert та набір спеціалізованої аграрної літератури.


Іванна Панасюк, AgroPortal.ua