Неймовірні села України 2017: представник села-переможця відправиться до Німеччини

07 березня 2017, 13:19 12173

Проект «Німецько-український агрополітичний діалог» підтримує проведення II Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2017».

«Одним із завдань нашого проекту є підтримка розвитку сільських територій, тому ми виступили з ініціативою не тільки популяризації досягнень в галузі їх розвитку, а й підтримки», — зазначив у коментарі AgroPortal.ua керівник проекту Фолькер Зассе.

За його словами, поряд із наданням консультаційних послуг, проект також організовує поїздки для експертів аграрної галузі до Німеччини.

«Переможець конкурсу отримає унікальну можливість відвідати восени цього року Німеччину з метою обміну досвідом щодо розвитку державного управління та коопераційного самоврядування в Німеччині», — додав Фолькер Зассе.

Зі свого боку, головний редактор AgroPortal.ua Алла Стрижеус зазначила, що проведення II Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2017» за підтримки проекту «Німецько-український агрополітичний діалог», безсумнівно, дасть певний поштовх як самому конкурсу, так і конкурсантам.

«Для сталого розвитку сільських територій необхідно підвищувати рівень комфортного проживання, престижності праці в сільській місцевості та в цілому формувати в суспільстві позитивне ставлення до сільського способу життя. У 2016 р. мало хто вірив в успіх такої ініціативи, як конкурс «Неймовірні села», тому нашому виданню удвічі приємніше, що нинішнього року переможець, крім грошового призу, зможе отримати і закордонний досвід», — додала вона.

Варто відзначити, що Фолькер Зассе також увійде до Експертної ради конкурсу.


Для довідки: з січня 2006 року проект «Німецько-український агрополітичний діалог» надає підтримку політикам та законодавцям України з питань реформування аграрної політики та законодавства на основі принципів ринкової економіки, з огляду на досвід Німеччини та інших країн, а також рекомендації міжнародних організацій (ЄС, СОТ).

Основними темами проекту є: дерегуляція аграрного сектора, в тому числі спрощення рамкових умов для торгівлі та залучення інвестицій; розвиток ефективної та прозорої системи управління земельним ринком; державна підтримка сталого розвитку аграрного сектора, зокрема, розвиток ефективних структур господарювання, поліпшення аграрної освіти і науки, наближення стандартів якості і безпеки продукції до стандартів ЄС.

Проект здійснюється за підтримки Федерального міністерства продовольства і сільського господарства Німеччини.