AgroGear. Техніка має бути розрахована на дурня і не ламатись

30 квітня 2019, 06:58 3542

Демонстраційні покази сільськогосподарської техніки компанії-виробники проводять постійно, оскільки сьогодні аграрій шукає якість, ефективність та відповідну ціну. Чому обирають обприскувач KUHN Stronger HD 4000 та які технічні характеристики агрегату є переконливішими, ніж у інших?

«Основний показник, за яким я обираю обприскувач, це те, щоб він витримував задану норму виливу засобу захисту на 1 га незалежно він швидкості та рельєфу ґрунту. Наступне — процес закачування та промивання рідини, фільтри для очистки, безпечність для оператора. І, звичайно, навігація, щоб обприскувач не працював двічі по одній і тій самій території», — розповідає директор ФГ «Зоря» Станіслав Стець (Херсонська область).

Також фермер каже, що обприскувач повинен мати автопілот, оскільки при обробці культур потрібна максимальна точність.

«Я вважаю, що техніка має бути розрахована на дурня і не повинна ламатися. Якщо оператор щось зробив неправильно — обприскувач повинен зупинитися, що свідчитиме про несправність».

Stronger HD 4000 має кліренс 1 м 80 см, бочку об»ємом 4 м3 з нержавіючої сталі, потужність двигуна — 280 к.с. Також є два насоси: один на закачування — 1200 л, другий — на вилив — 570 л. Швидкість закачування рідини і збільшення ресурсу роботи основного насоса досягається завдяки наявності окремого насоса на закачування і змішування продуктивністю 1100 л/хв., розташованого в передній частині обприскувача.

«Потрібно відмітити алюмінієву штангу на 36 м, яка має 9 секцій. Техніка повністю оснащена автопілотом та навігацією від Trimble. Висока ефективність внесення препарату досягається завдяки відмінній стабілізації штанги Equilibra. Пневматична підвіска з 4-х пневмоподушок має хід стійки 15 см», — розповідає регіональний менеджер компанії «КУН-Україна» Роман Яценко.

Також Роман додає, що обприскувач дуже простий в управлінні, керувати потрібно лише за допомогою монітора та джойстика. Тобто управління двигуном повністю електронне, за рахунок чого іде економія пального.

«Бак на 600 л забезпечує велику продуктивність машини, не потрібно робити додаткові зупинки на дозаправку, витрати палива — 600-800 г/га», — додає регіональний менеджер «КУН-Україна».

Дмитро Максимов з ФГ «Восток» (Херсонська область) розповідає, що планують придбати Stronger HD 4000, оскільки якість і ціна відповідають їхнім вимогам.

«Мені сподобалось, що в обприскувачі є навігаційна система Trimble, я не помітив жодних проблем з навігацією і з налаштуваннями швидко розібрався. Зручний джойстик, можна сказати, що все управління під рукою», — ділиться враженнями Дмитро Максимов. 

Також аграрій відмітив еталонну стабілізацію штанги.

«Відкинув руля, джойстик вперед — і все, машина поїхала!»

«N.B!» AgroGear. Найвищий кліренс на ринку та стаблазація штанги