AgroGear. Найвищий кліренс на ринку та стабілізація штанги

16 квітня 2019, 06:55 4101

Весною аграрії не лише активно готуються до нового аграрного сезону — передпосівного обробітку ґрунту, сівби, а й обирають обприскувач, який має у відповідний момент спрацювати швидко та якісно. Одним словом — не підвести.

Одними з лідерів ринку серед самохідних обприскувачів є Stronger 3000 та Stronger HD 4000. Самохідні обприскувачі STRONGER виробляються на заводі MONTANA в Бразилії — одному з провідних виробників самохідних обприскувачів в Америці.

Дані обприскувачі призначені для обробки рослин на всіх фазах росту, будь-якими видами засобів захисту рослин, внесення добрив і мікродобрив, десикації.

«Перша вимога при підборі обприскувача — це кліренс, оскільки ми працюємо ним по високорослих рослинах — соняшнику та кукурудзі. На сьогодні саме він є найвищим на ринку. Я навіть голову не пригинаю, коли під ним проходжу», — розповідає агроном ФГ «Обрій» (Одеська область) Володимир, де використовують самохідний обприскувач Stronger 3000.

У базовій комплектації встановлено автопілот і навігатор. Максимальна швидкість на полі, яку для руху може розвивати обприскувач, — 40 км/год. Загальна вага — 9,5 тонн. Зменшення ваги дозволяє раніше виходити в поле навесні при вологому ґрунті.

Оновленою версією став Stronger HD4000 — новинка серед всієї лінійки самохідних машин KUHN STRONGER. Він має один із найвищих надземних кліренсів у світі — 1,80 м, що дозволяє обробляти як низькорослі, так і високостеблові рослини на пізніх стадіях розвитку.

У машині реалізовано кілька інноваційних рішень:

-          система EQUILIBRA, яка забезпечує кращу стабільність штанги, що гарантує рівномірність обприскування. Система працює на основі точно відкаліброваних акумуляторів, які зменшують сили, що дестабілізують штангу;

-          система END CAP, яка збільшує швидкості відкривання і закривання секцій до 85%. За рахунок цього досягається краща продуктивність і економія коштів.

Першим власником в Україні Stronger HD4000 став Михайло Лазаренко (СФГ «Прогрес», Одеська область).

«Це машина завтрашнього дня з найновішими можливостями та функціями. Мене влаштовує потужність, високий кліренс та точність у роботі», — ділиться враженнями Михайло Лазаренко. 

Обприскувач Stronger HD4000 оснащений штангами з шириною захвату 36 і 40 м, що дозволяє обробляти високостеблові культури, а також робити меншу кількість проходів. Наявність у базовій комплектації захисних щитків перед колесами забезпечує відсутність пошкоджень у рослин. Дві версії баків на 3200 і 4000 літрів дозволяють робити меншу кількість зупинок протягом робочого дня і сприяють скороченню часу заправки машини. У базовій комплектації також встановлена система навігації.


AgroGear 1 сезон:

Секрет філософії в простоті та надійності агрегату
Збереження вологи та універсальний підхід
Вертикальний обробіток ґрунту — новий універсальний підхід 
Вертикальний обробіток ґрунту — мрія агронома