AgroGear. Надійна техніка для оранки

05 листопада 2019, 06:37 3537

Конфігурація орного обладнання плуга KUHN Multi-Leader у формі букви Z дозволяє зручно здійснювати робочі операції на межах сільськогосподарських угідь. Ці орні органи дозволяють зручно здійснювати всі регулювання розмірів у трьох вимірах.

При обертанні плуга Multi-Leader ніколи не буває заїдань. Конструкція головки плуга створена для агрегатування з тракторами потужністю 135-300 к.с. Гідравлічна механічна рухома система дозволяє зміщувати обладнання в широкому діапазоні розмірів. Для регулювання систем, налаштування плуга на роботу не потрібні ніякі додаткові інструменти.

ФГ «Північ Агро» (Чернігівська область) за три роки максимально переходить на техніку KUHN: «Ця техніка з європейською якістю і адекватною ціною, яка оптимально підходить нам як господарству, що займає середній сегмент ринку», — говорить керівник ФГ «Північ Агро» Юрій Вилегжанін.

Зокрема, плуг Multi-Leader представники господарства дуже довго порівнювали з конкурентами, але за технічними характеристиками зупинилися на KUHN.

«Велике колесо, Z-подібна рама, яка правильно розподіляє зусилля трактора, — це основні позиції, — розповідає Юрій Вилегжанін. — Він зорав уже близько 5 тис. га, і не було проблем ні в експлуатації, ні в обслуговуванні. Працюємо плугом по кукурудзі, після ячменю, перед ріпаком».

Особливістю плуга є запатентовані KUHN болти на відрив, які розташовуються не впоперек, а в напрямку руху. При зусиллі понад 4000 кг болт спрацьовує, не розбиваючи отвір, і легко замінюється.
«Плуг KUHN ми купили минулого року. Цьогоріч в осінній період він обробив понад 500 га під озимі та 1200 га — під ярі зернові. Зараз працює по кукурудзі, — розповідає головний агроном ФГ «Північ Агро» Олег Махно. — Цей агрегат мене влаштовує за якістю роботи, в суху погоду працювали на 35 — зменшували навантаження, сьогодні на 40, можна і на 50, але так економніше, і нас влаштовує. Попередньо йде Excelerator, який мульчує ґрунт, розтягує рослинні залишки».

Тривалий термін служби агрегату забезпечується за рахунок механіко-зварної конструкції рами, яка забезпечує цілісність і зміцнення несучих конструкцій плуга. А відмінна несуча здатність і зменшення ущільнення ґрунту досягається за рахунок шин великого діаметра 500х1000 мм.

Також у «Північ Агро» працюють двома сівалками KUHN: MAXIMA 2 TRX і Espro, якою відсіяли ріпак і пшеницю. У господарстві кажуть, що різницю і результат уже видно, і він позитивний. «Мушу зазначити, що цінова політика по техніці нижча, ніж у більшості, але за якістю не поступається, — коментує керівник ФГ «Північ Агро». — Також я дуже задоволений роботою Excelerator — це максимально універсальний агрегат, який замінює роботу культиватора, лущильника і мульчувача. За ним йдемо вже плугом, тобто робимо мульчу, яка накопичує вологу».

***

AgroGear. Прес-підбирач, який забезпечить на 25% більше щільності

AgroGear №3. Вертикальная обработка почвы — новый универсальный подход