logo

Агрокебеты

(Не)путаться под ногами: 6 мифов о производственной практике на предприятии

(Не)путаться под ногами: 6 мифов о производственной практике на предприятии

Агрокебеты 28 октября 2020. 06:36 3026

В процессе обучения обязательной является именно производственная практика. Поэтому магистерская программа «Агрокебеты» и предусматривает прохождение студентами практики исключительно у лидеров аграрного рынка.

*Текст подається мовою оригіналу

Кожна компанія зацікавлена в успішному проходженні практики студентом, адже це їхній потенційний працівник. Саме тому за кожним студентом закріплений ментор, який особисто передає практиканту свої знання та навички.

Цього року в компанії LNZ Group свою практику пройшли двоє студентів: Сергій Федоренко та Роман Матейко. Вони обидва з квітня по жовтень працювали в LNZ Tech — допомагали працівникам технічно-сервісної служби в ремонті тракторів та облаштовували ангар для ремонту техніки. Вся практика проходила під контролем начальника сервісного відділу LNZ Tech Володимира Харченка.

«Інженер-спеціаліст в агросфері — це як лікар для техніки. Тому, зрозуміло, чим більше практичного досвіду він має, тим серйозніші проблеми він може вирішити, тим якіснішою буде робота та результат, — каже Харченко. — Я завжди навчаю своїх учнів бути відкритими до професійного спілкування. Адже коли спеціалісти обмінюються між собою досвідом та знаннями — це найкраще навчання».

Перед початком проходження практики кебетівці зізнаються, що мали побоювання щодо того, наскільки вона буде ефективною, адже дуже часто трапляється, що виробниче навчання перетворюється на незаплановані канікули. Але студенти на власному прикладі розвіяли міфи, які існують про практику.


Ключевые новости аграрного рынка в Telegram

Новости

Показать все

Блоги