Правила використання

Адміністрація AgroPortal.ua визначає правила поведінки на сайті та залишає за собою право вимагати їх виконання від відвідувачів. Незнання правил не звільняє від необхідності виконання.

Усі права на будь-які матеріали, опубліковані на сайті, захищені у відповідність до українського та міжнародного законодавства про авторське право та суміжні права.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів та блогів користувачів, розміщених на сторінках сайту, а також за наслідки їх публікації та використання.

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на наших сторінках, можуть не співпадати з думками та позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за збитки, понесені внаслідок використання чи невикористання його інформації та сервісів.

Редакція не погоджує матеріали, що публікуються.

Републікація матеріалів та фотографій, що є власністю видання, можлива за умови прямого посилання на сайт. Для інтернет-видань обов'язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем, посилання не нижче другого абзацу на конкретну новину або статтю.