Вітмарк зайшла у переробку молока

01 листопада 2023, 12:44 1305

Компанія «Вітмарк-Україна» (Vitmark) на потужностях «Одеського консервного заводу дитячого харчування» з травня поточного року розпочала виробництво ультрапастеризованого молока та вершків під ТМ «Наше молоко».

Як говориться у повідомленні компанії, для здійснення переробки молока було побудовано новий цех та закуплене новітнє обладнання, що забезпечує переробку сирого молока та виробництво продукції за технологією ультрапастеризації. 

«Продукція ОКЗДХ добре відома споживачам — українці люблять наші продукти та довіряють їхній якості вже багато років. Це і дитяче харчування, на якому виросли декілька поколінь малят, і наші популярні соки, — говорить директор Одеського консервного заводу дитячого харчування (ОКЗДХ) Андрій Жуков. — Ми гарантуємо контроль на всіх етапах виробництва та як основу — 100% натуральне молоко від перевірених господарств. Ми дуже вимогливі, а тому гарантуємо бездоганну якість кінцевого продукту».

Асортимент нових продуктів від ОКЗДХ включає: молоко коров’яче 2,5% та 3,2% жиру, вершки 10% жиру та Barista, створені спеціально для професіоналів. Молоко представлене в пакованні TGA об’ємом 0,95 л, вершки випускаються об’ємом 0,5 л.


Для довідки: «Вітмарк-Україна» займає провідні позиції на українському ринку соків та напоїв, а також на ринку дитячого харчування в сегменті фруктово-овочевих соків та пюре.

«Одеський консервний завод дитячого харчування» — один із найбільших виробників України соків та дитячого харчування. Заснований у 1867 році. На виробничій базі підприємства встановлено близько 15 ліній з розливу сокової продукції та дитячого харчування в паковання «Тетра Пак», у скляну тару та в ПЕТ-паковання.