ТАС Агро обмолотила понад 70% озимого ячменю

06 липня 2020, 15:22 2445

Агрохолдинг «ТАС Агро» днями розпочав зернозбиральну кампанію 2020 року. Жнива стартували у Південному кластері (Миколаївська область) зі збору озимого ячменю.

Як говориться у повідомленні компанії, карантин та посилений контроль у зв«язку з пандемією коронавірусу COVID-19 на території України не завадили «ТАС Агро» успішно увійти в кампанію у визначені строки.

Станом на 3 липня зібрано вже понад 70% посівних площ озимого ячменю. Найближчими днями планується розпочати збір озимої пшениці.

Уточнюється, що елеватори, що входять до компанії «ТАС Агро», повністю готові до старту прийому нового врожаю і вже розпочали роботу із контрактування майбутніх об»ємів зерна. Загалом до збиральної кампанії 2020 р. буде залучено понад 50 зернозбиральних комбайнів і 150 одиниць автомобільної техніки.

«Цьогоріч жнива розпочалися планово, погода виявилася максимально сприятливою для початку збиральних робіт. Забезпеченість кластерів «ТАС Агро» технікою і всіма необхідними ресурсами стабільно на належному рівні. Особливих обтяжень і перепон у роботі, пов«язаних із карантинним обмеженнями немає. Ми ретельно підготувалися до усіх неочікуваних ситуацій, тому розраховуємо на гарні результати та щедрий врожай», — розповів директор з виробництва компанії «ТАС Агро» Віктор Белкот.


Для довідки: «ТАС Агро» — аграрна компанія, яка об'єднує близько 25 тис. пайовиків, що проживають в Чернігівській, Київській, Вінницькій, Кіровоградській та Миколаївській областях. Компанія працює в різних сферах сільського господарства (рослинництво, тваринництво, зберігання і переробка).