Астарта відновлює будівництво нової лінії глибокої переробки сої

13 листопада 2023, 17:11 2939

Агрохолдинг «Астарта» у четвертому кварталі 2023 року відновить будівництво додаткової лінії глибокої переробки сої на Глобинському переробному заводі у Полтавській області.

Про це повідомила директор із розвитку бізнесу та зв'язків з інвесторами групи компаній Юлія Берещенко, пише Mind.

«Проєкт був оголошений у 2021 році вартістю $50 млн, з урахуванням інфляції зараз він (оцінюється) у близько $60 млн», — зазначила вона.

За словами Юлії Берещенко, інвестиції будуть розподілені на три роки — цей та два наступні. Передбачається фінансувати проєкт переважно за рахунок вільного грошового потоку.

Лінія дозволить виробляти до 100 тис. т концентрованого соєвого білка на рік.


Для довідки: «Астарта» — вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність у Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. До складу холдингу входять цукрові заводи, агрогосподарства із земельним банком близько 250 тис. га і молочні ферми. 7 високотехнологічних елеваторних комплексів компанії розташовані у Полтавській, Хмельницькій та Вінницькій областях. Загальна потужність зберігання 562 тис. т. У 2014 році холдинг ввів у експлуатацію завод із переробки сої в Полтавській області (ТОВ «Глобинський переробний завод»).