Уряд готує нову грантову програму для підприємств, які зазнали руйнувань через бойові дії.
Максимальна сума допомоги — до 16 млн грн, але не більше суми завданих збитків, повідомляє пресслужба Міністерства економіки.
«Щоденні атаки росіян руйнують економіку. Щоб відновлювати підприємства, потрібні ресурси, тому уряд запускає новий грант, який так і назвали — на відновлення. Постраждалі від руйнувань підприємства зможуть отримати до 16 млн грн, що допоможуть їм повернутися до роботи. Це про збереження виробництва, робочих місць і життя в громадах. Наше завдання — підтримати бізнес і дати йому впевненість, що держава стоїть поруч і допомагає вистояти й відновитися», — зазначила перша віцепрем'єр — міністр економіки України Юлія Свириденко.
Умови програми:
Окрім нового гранту, Свириденко нагадала про вже чинні інструменти розвитку українських виробників, об’єднані політикою «Зроблено в Україні»: «Доступні кредити 5-7-9%», компенсації за купівлю української техніки, індустріальні парки, локалізація в публічних закупівлях, «єОселя».