Кабмін знову змінив порядок надання грантів на сади та теплиці

30 жовтня 2023, 08:40 2119

Кабінет Міністрів України на засіданні 27 жовтня вніс зміни до Порядку надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства і Порядку надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства.

Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у Telegram.

Зміни стосуються удосконалення механізмів підтримки суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у відповідних галузях. 

«Передбачено, серед іншого, що отримувач гранта зобов’язується створити робочі місця та працевлаштувати на них осіб на повну тривалість робочого дня зі встановленням обов’язкового мінімального рівня заробітної плати таких працівників», — уточнив Мельничук. 

Водночас розширено перелік умов скасування рішень Мінагрополітики, зокрема, у разі закриття отримувачем банківського рахунку в односторонньому порядку та у випадку порушення 30-денного строку після укладення договору переказу усієї суми коштів своєї частки співфінансування. 

«Уточнено кількість працівників, необхідних для надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства», — додав представник уряду. 

Крім того, скорочено перелік областей для здійснення посадок мигдалю.