Питання мобілізації: СНАУ відкриває нові програми під потреби агробізнесу

15 листопада 2023, 14:50 2258

Джерело фото: СНАУ // Facebook

Сумський національний аграрний університет (СНАУ) є одним із лідерів вітчизняної аграрної освіти, зокрема і з набору студентів. Незважаючи на наближеність до кордону з ворогом та окупацію регіону в перші місяці війни, освітній заклад не лише не зменшив контингент студентів, а й зміг його збільшити.

Про це AgroPortal.ua повідомляє ректор СНАУ Володимир Ладика.

В університеті пояснюють, що причиною є системна профорієнтаційна робота. У своїй діяльності та інформаційній політиці СНАУ завжди намагається популяризувати аграрний бізнес, освіту та науку як єдину тріаду. 

propData.content.image
Володимир Ладика, ректор СНАУ

Ми давно вже є клієнтоорієнтованими і працюємо на засадах маркетингу. А наш основний клієнт  аграрний бізнес. Агрофірми потребують кваліфікованих кадрів. В умовах війни ця потреба збільшилася, оскільки багато аграріїв мобілізовані. І ми оперативно реагуємо на ці потреби  відкриваємо нові програми, адаптуємо їх під потреби бізнесу. 

Зокрема, цього року СНАУ має дві спільні освітні програми із закордонними партнерами. Вступники зможуть отримати диплом Королівського аграрного університету (Велика Британія) за освітньою програмою «Стале сільське господарство та продовольча безпека» та диплом Чеського університету наук про життя (Чехія) за спеціальністю «Агроінженерія».


Онлайн-видання AgroPortal.ua спільно з асоціацією УКАБ та освітнім проєктом «Агрокебети» вперше cформують список молодих та ефективних людей в агросекторі — «Агрогенерація 2023».

Учасниками можуть стати агропідприємці (ті, хто започаткував власну справу або продовжує сімейний бізнес) та наймані працівники в агрокомпаніях, які досягли керівних посад середнього або вищого рівня. Вік — до 35 років.

Щоб потрапити до списку «Агрогенерація 2023», потрібно заповнити електронну форму до 15 листопада 2023 року.


Іванна Панасюк, AgroPortal.ua