Все починається з порядку. МХП–Громаді організував толоку на Волині

29 вересня 2022, 08:30 975

Приєднавшись до Всесвітнього дня прибирання, благодійний фонд «МХП – Громаді» у співпраці з ТОВ «МХП-Баффало» та Колківським центром професійної освіти 23 вересня 2022 року організували толоку.

Учасники волонтерської акції прибирали територію стадіону навчального закладу площею 5 га у смт Колки (Волинська область). 

Участь в акції взяли працівники Центру професійної освіти, ТОВ «МХП-Баффало», жителі громади та внутрішньо переміщені особи. 

Стадіон обрали невипадково. За словами директора Колківського центру професійної освіти Людмили Панасюк, це місце має стати магнітом для місцевих жителів. 

Людмила Панасюк, директор Колківського центру професійної освіти

Вхід на стадіон вільний для будь-якого мешканця нашої громади. А щоб люди хотіли сюди приходити, тут має бути як мінімум чисто. Плани у нас амбітні: ЄБРР відібрали наш навчальний заклад для фінансування, тож ми плануємо оновлення як спортивного комплексу, так нових майстерень і  навчальних корпусів.

Директор навчального закладу наголошує: сьогодні, в такий стресовий і емоційно важкий час особливо важливо, щоб наша нація була здоровою. Тому стадіон має бути у належному стані.  

Така толока зібралась у Колках вперше, але організатори впевнені, що продовження обов’язково відбудеться. 

Представник благодійного фонду «МХП – Громаді», фахівець соціальних проєктів Ольга Махновець каже, що всі долучені до організації толоки учасники швидко відреагували на ініціативу. 

Ольга Махновець, представник благодійного фонду «МХП – Громаді»

Хочеться, щоб подібні заходи стали систематичними. Довкола таких ініціатив жителі громади мають об’єднуватися, бути поруч одне з одним, бо це не лише про нашу компанію, це про об’єднання всіх українців.

Під час толоки учасники пофарбували лавки, спортивний інвентар, паркан, покосили та зібрали всю траву.  

«Все починається з порядку: порядок на полі, в будинку, на стадіоні. Сьогодні ми надали техніку, потрібний інвентар. Давайте працювати заради нашого благоустрою!» — зауважив директор ТОВ «МХП-Баффало» Руслан Паш’ян. 


Джерело фото: AgroPortal.ua