В НУБіП України відкрили лабораторію оцінки якості кормів і кормових добавок

20 березня 2019, 07:00 2653

В НУБіП України стало більше ще на одну сучасну лабораторію. На факультеті тваринництва та водних біоресурсів відкрито нову навчальну лабораторію — оцінки якості кормів і кормових добавок.

Лабораторія облаштована сучасним обладнанням, необхідним для ведення лабораторних робіт з дисципліни «Годівля тварин і технологія кормів». Тепер студенти мають змогу працювати з «Герхардом» — приладом для визначення вмісту жиру, НДК (нейтрально детергентної клітковини), КДК (кислотно детергентної клітковини), протеїну тощо, автоматичною титрувальною бюреткою, яка працює на сонячних батареях, обладнанням для подрібнювання кормів Ph-метр.

Їхню роботу демонстрували завідувач кафедри годівлі тварин та технології кормів ім. П.Д. Пшеничного Михайло Сичов та другокурсники спеціальності «Технології виробництва і переробки продукції тваринництва», які одними з перших приступили тут до занять: виконували лабораторну роботу з годівлі великої рогатої худоби.

На відкриття лабораторії запросили і успішного випускника університету — генерального директора агрохолдингу ІМК Алекса Ліссітсу. Виробничі потужності ІМК знаходяться в Чернігівської області, тож не випадково Алекс Ліссітса влаштував імпровізоване опитування серед студентів — уродженців Чернігівщини — стосовно бачення професії та майбутнього працевлаштування в компанії.


Джерело фото: NUBIP