21 травня директор Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» Майкл Піллсбері та голова Наглядової ради освітнього проєкту «Агрокебети» Алекс Ліссітса підписали меморандум про співробітництво.

Проєкт USAID підтримає впровадження магістерської програми «Агрокебети» в університетах сходу України — Луганському національному аграрному університеті й Таврійському державному агротехнологічному університеті ім. Д. Моторного у 2020-2022 роках.

Впродовж двох навчальних років студенти цих навчальних закладів отримають менторську підтримку менеджерів-аграріїв відповідно до сучасних потреб потенційних роботодавців. Для цього залучатимуть експертів, у тому числі міжнародних. Також студенти отримають практичні навички у кращих агрокомпаніях України.

Співпраця з USAID сприятиме підготовці фахівців і керівників агропідприємств, поширенню інноваційних та передових знань, а також навичок у галузі сільського господарства та менеджменту, підвищуватиме ефективність і якість освітнього процесу.

Завдяки впровадженню програми планується підвищити престижність агроспеціальностей та допомогти роботодавцям отримати якісно підготовлених молодих спеціалістів.


Джерело відео: Агрокебети // Facebook

Мультимедіа