13 липня на базі компанії «AгроВіста», що на Кіровоградщині, відбувся масштабний польовий захід «УКАБ. Агротехнології 2021.Степ».

Подія вперше проводилася в новому регіоні, але незважаючи на це, аграрії виявили високу зацікавленість. В цілому захід відвідало близько 300 агровиробників.

Компанія «АГРОРЕСУРС» представила чотири агрегати BEDNAR, кожен з яких був продемонстрований в роботі. Варто зазначити, що серед представлених агрегатів було задіяно 2 агрегати BEDNAR, якими вже другий сезон поспіль працює компанія «AгроВіста».

До того ж, сама подія відбувалася на полі, де торік проводився посів сівалкою OMEGA OO6000FL від BEDNAR та сівалкою іншого відомого виробника.

За словами директора з виробництва компанії «AгроВіста» Дмитра Васильєва, загальна урожайність пшениці на цьому полі склала близько 70 ц/га, при цьому урожайність після сівалки OMEGA була на 15-20% вищою, ніж після іншої сівалки. Все це спеціалісти «AгроВіста» пояснюють ідеальним дотриманням глибини посіву та оптимальним міжряддям в 12,5 см.

Окрім сівалки OMEGA OO6000FL, господарство надало для заходу один зі своїх дискових лущильників SWIFTERDISC XO8000F.

Минулого сезону всі чотири агрегати відпрацювали в господарстві по 9000 га без заміни дисків. З новими комплектами дисків агрегати вже відпрацювали більше 1000 га кожен, і це за тиждень до проведення заходу.

Під час демонстрації SWIFTERDISC показав чудовий результат, незважаючи на велику масу пожнивних решток на полі та перезволожений ґрунт. Робота проводилась із застосуванням вже всім відомих А-дисків на глибині 10 см, з трактором CLAAS потужністю 340 к.с. Агрегат не залишив шиферності та ідеально підрізав стерню. 

Компактор SWIFTER SO8000F показав вражаючий результат й ідеально вирівняв ділянку відразу після проходу плугом по тому ж вологому ґрунту.

Вперше на Кіровоградщині був продемонстрований дисколаповий агрегат ACTROS RO 4000 R. Робота агрегата виявила цікавість з боку аграріїв, тож, можливо, незабаром відбудеться великий демотур ACTROS.


Джерело фото: BEDNAR

Мультимедіа