Листівка з села: 20 найкращих фотоісторій

21 січня 2019, 06:57 2193

Край лісів і золотих ланів — ще недавно таку ідилічну картину малювала уява при словах «українське село». Проте індустріалізація сільського господарства бере своє: ферми перетворюються на фабрики, мальовничі села все більше нагадують промислові майданчики, а природа навколо зазнає руйнівних змін.

Водночас село — це місце для життя, роботи та відпочинку десятків мільйонів людей у нашій країні. Фотоконкурс «Листівка з села» — це спроба показати #справжнєсело, з усіма його радощами та бідами, очима людей, що цінують красу та традиції села, розвивають фермерські господарства та реалізують ініціативи у своїх громадах.

Протягом осені 2018 року ГО «Екодія» збирала фотографії та історії з усієї України, аби показати розмаїття сільського життя.

Журі конкурсу обрало 20 найкращих світлин, які увійшли до експозиції виставки «Листівка з села». Серед робіт — фото про малі фермерські господарства, про те, звідки насправді беруться корисні та смачні продукти, про людей та громади, які не бояться братись за нові ініціативи.


Джерело фото: Еcoaction