Один день з життя... Агропродсервіс

16 листопада 2018, 07:20 2393

У мальовничому селі Настасів, що на Тернопільщині, вже протягом багатьох років господарює компанія «Агропродсервіс». Дана компанія займається рослинництвом, тваринництвом, переробкою та збутом власних аграрних продуктів.

«Ми маємо поля різного розміру від 10 до 300 га та великі переїзди між ними, тому потребуємо універсальних та продуктивних машин. Саме універсальний посівний комплекс TERRASEM дозволяє проводити досконалий посів при різних умовах», — ділиться враженнями технічний директор компанії «Агропродсервіс» Віталій Чайківський. 

На великих полях в Україні дуже цінується універсальність машин. На одному полі може бути дощ, а на іншому не впаде і краплі. Таким чином є можливість швидко реагувати на різні умови і швидко переїжджати з одного поля до іншого. Універсальні посівні комплекси дозволяють закривати ще більші площі. Ще однією перевагою посівного комплексу TERRASEM є те, що в одній робочій операції поєднуються передпосівний обробіток і посів. Це дозволяє зберігати вологу в ґрунті та не пересушувати його.  

Технічний директор «Агропродсервіс» Віталій Чайківський захоплено завершує свою розповідь про переваги: «Побачити, як сходить все, сам процес, коли відбувається народження, — от саме це і є найкраще».

Різноманітні тестування універсальних посівних комплексів переконали підприємство в тому, щоб купити перший TERRASEM. Наразі на даному підприємстві успішно працюють шість універсальних посівних комплексів від компанії PÖTTINGER.

Дізнайтеся більше 


Джерело відео: PÖTTINGER