Нові опції для глибокорозпушувача TERRALAND TN

11 грудня 2020, 06:52 2173

Глибокорозпушувачі TERRALAND TN є дуже затребуваними продуктами серед агрегатів для обробітку ґрунту BEDNAR. Вони користуються популярністю у клієнтів завдяки довговічності, простій конструкції та ідеальній роботі, виконаній за один прохід.

Інновацією в 2021 році стане можливість оснастити агрегати долотами ZERO-MIX, окрім стандартних доліт ACTIVE-MIX. Проста заміна доліт дозволяє перетворити універсальний глибокорозпушувач на профільний агрегат, придатний для підривання ущільнених шарів ґрунту і аерації профілю ґрунту без активного перемішування.

Негативний кут нових доліт перешкоджає вивертанню груди та пожнивних залишків на поверхню ґрунту. Стійки ZERO-MIX мають долота шириною 60 мм та можливість дооснащуватися крилами 250 мм, працювати без крил, або так званою кротовою версією.

Агрегати TERRALAND TN відтепер також можуть бути оснащені опорними колесами для кращого збереження робочої глибини в передній частині та гідравлічно регульованим боковим заслоном для кращого комфорту оператора та ще простішого налаштування. Рекомендується використовувати важкий коток CUTPACK для остаточного вирівнювання і ущільнення поверхні ґрунту разом із долотами ZERO-MIX.


Джерело відео: BEDNAR FMT