Неймовірне село України 2016: Клевань. Два роки потому

03 травня 2018, 12:45 4766

У 2016 р. смт Клевань стало переможцем I Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2016».

«Родзинкою» Клевані є «тунель кохання». Два роки тому вказівників до нього не було. Цьогоріч, коли редакція AgroPortal.ua відвідала Клевань, була приємно вражена, що знайти природну «родзинку» дуже легко, адже вказівники починаються з головної траси. Варто зазначити, що вказівники були придбані за виграні у нашому конкурсі кошти. Окрім того, виграш дозволив селищу провести інтернет у культурно-туристичні місця та встановити сонячну батарею.

За словами заступника селищного голови Володимира Мокляка, смт Клевань також виграло 700 тис. грн з Фонду державного регіонального розвитку на облаштування біля «тунелю кохання» зони відпочинку.

Знають селище і завдяки руїнам Клеванського замку 1475 року та костелу Благовіщення з дзвіницею 1630 року. Також у Клевані варто відвідати церкву Різдва Христового 1777 року, крейдяні скелі та озеро Безодня, його глибина сягає 50 метрів і воно ніколи не замерзає.

Клевань займає вигідне географічне і природне положення, тому досить швидко розвивається як економічно, так і культурно.

У планах селища — податися на конкурс обласного значення, щоб облаштувати туристичний офіс в центрі Клевані (забезпечити туристів інформацією про саме селище і пам'ятки у радіусі 20 км).

Місцезнаходження/проїзд: Рівненська область, Рівненський район, смт Клевань. З Києва щогодини ходять маршрутні таксі до Рівного, звідти ж шукайте транспорт до Клевані.


Джерело фото: AgroPortal.ua