Не якістю єдиною: різні вектори діяльності Миронівської птахофабрики

29 серпня 2018, 13:36 2558

«Свято живе у родинному колі» — слоган ТМ «Наша Ряба», яку виробляє «Миронівська птахофабрика» Групи МХП. Його можна розглядати як в прямому, так і в переносному значенні.

Відповідальність підприємства, як і компанії в цілому, проявляється не лише через якісну продукцію, але й через турботу про працівників, їхні родини й допомогу місцевим громадам, поблизу яких розташовані підприємства холдингу.

У Канівському районі на Черкащині знаходяться потужності одного з найбільших виробників м«яса птиці — «Миронівської птахофабрики». Це підприємство замкнутого циклу: від виробництва добового молодняка до випуску м«яса курчат-бройлерів. До його складу входять 27 виробничих дільниць, інкубаторно-птахівнича станція, комплекс з переробки курчат-бройлерів, цех утилізації продуктів виробництва, очисні споруди та транспортна служба. Загалом на птахофабриці працюють 3611 осіб, які дотримуються цінностей підприємства і дбають про його репутацію.

Діяльність «Миронівської птахофабрики» передбачає дотримання вимог законодавства України і міжнародних стандартів, а для вдосконалення виробництва застосовуються виключно передові технології.

Проте тут турбуються не лише про якість і безпечність виробленої продукції. Підприємство активно бере участь у соціальному житті місцевої громади. Торік птахофабрика спрямувала понад 4 млн грн за соціальними угодами на розвиток краю. А ще присутність підприємства забезпечує району вагомі податкові відрахування — торік надійшло 70 млн грн податків до районного та місцеві бюджетів.  


Джерело фото: AgroPortal.ua, МХП