Як захистити агробізнес від шахрайства

22 квітня 2019, 07:04 1454

Сьогодні становлення успішності агропідприємств прямо залежне від вдалої організації безпеки та контролю процесів виробництва. Крадіжки, шахрайство, помилки при оформленні документації — одні з небагатьох чинників, від яких залежить рівень витрат, рентабельність та прибутковість компаній.

На конференції «Ризики та протидія шахрайству», організованій ГК «ПроАгро Груп», зібрались фахівці з агрокомпаній з успішними рішеннями в боротьбі з рейдерством, шахрайством і крадіжками та постраждалих від рейдерства з реальними історіями боротьби.

Як запевнили експерти, для того, щоб не стати жертвою шахрайства, агропідприємствам слід впроваджувати системний підхід до виявлення шахрайських схем і не уникати звернень по допомогу до фахівців. Наприклад, корпоративне шахрайство може проявлятися й у штучно створеній заборгованості шляхом підробки документів. І в цьому здатні розібратися лише фахівці.

Також обов’язковими заходами для кожної компанії мають бути: запровадження на підприємстві незалежної служби безпеки і проведення аудиту.

Джерело фото: ГК «ПроАгро Груп»