Італійська битва апельсинами

16 березня 2020, 07:00 1334

З року в рік туристи та жителі Італії чекають на надзвичайний захід — Іврейський карнавал (Carnevale d'Ivrea), який супроводжується традиційними апельсиновими боями.

Він проходить щорічно в кінці лютого — на початку березня. Починається у вихідні перед Великим постом, а закінчується у «Жирний вівторок». У 2020 році карнавал розпочався 23 лютого.

І якщо веселощі напередодні Великого посту — не рідкість для європейських країн, то ось незвичайна традиція закидати один одного апельсинами має свою італійську історію. З'явилася вона ще в 1808 році, і з тих пір кожен рік протягом 3-х днів 100 000 учасників безжально кидають один в одного апельсини.

Подія імітує громадянську війну між наполеонівськими військами і повсталим проти деспотичного уряду народом Івреї, а апельсини грають роль стріл. Завдяки захоплюючому заходу, що проходить на відкритому повітрі, глядачі отримують шанс пережити один із найбільш поворотних моментів у історії Італії.

За три дні святкування зазвичай витрачається близько 350 тонн апельсинів. Битва апельсинами супроводжується яскравими карнавальними процесіями, змаганнями, а також виступами музичних і фольклорних колективів.


Джерело фото: Foodandmood.com.ua