Інстаграмні коти-мільйонери

21 листопада 2018, 06:41 4573

Не обов'язково блищати власними талантами, щоб заробити гроші. Як показує практика, іноді достатньо просто бути котом, щоб стати мільйонером. Деяким котам одразу пощастило народитися під щасливою зіркою і оселитися у багатих господарів, а деякі навпаки — допомогли своїм господарям значно збільшити свій капітал. Так хто ж вони — котики, які буквально купаються в грошах?

1. Шупетт

Крихітці Шупетт якраз пощастило з господарем з самого початку. У неї є особистий рахунок і три мільйони євро заробітків у рік — це для Шупетт звичайна справа. Красуня знялася навіть для японського бренду косметики, за що, звісно, теж отримала велику суму грошей. Але головне те, що її господар — а це не хто інший як Карл Лагерфельд — дуже любить свою вихованку, і тому, навіть якщо у кішки раптом не складеться далі кар'єра, без уваги і підтримки вона явно не залишиться. «Вона центр світу. Якби ви її бачили, ви б зрозуміли. Вона, як Грета Гарбо», — говорить про неї сам Лагерфельд.

2. Блекі

Блекі офіційно вважається найбагатшим котом у світі. Про це навіть є відповідний запис в Книзі рекордів Гіннеса. Цьому вихованцеві також пощастило з господарем — їм був антиквар-мільйонер Бен Реа. Після своєї смерті Бен залишив майже 13-мільйонне багатство не родичам, а Блекі, одному з 15 котів, з якими він ділив своє житло. Щоб котику не довелося займатися нудними паперовими справами, мільйонер також залишив гроші відразу для трьох благодійних організацій, на совість яких і поклав догляд за своїм улюбленим вихованцем.

3. Grumpy Cat

Популярність до Грампі-кет («Сердитий кіт») прийшла в 2012 році. Його вічно незадоволена мордочка допомогла його господареві заробити не один мільйон доларів — подейкують навіть про суму в 100 мільйонів, але офіційно такі дані не підтверджені. Про котика написані дві книги, його ім'ям названо кавовий напій (Grumppuccino), а футболок, кухлів і всіляких інших товарів із зображенням Грампі-кет навіть порахувати неможливо.

4. Томмазо

Томмазо — ще один чорний кіт, якому дістався величезний спадок. Італійка Марія Ассунта підібрала пухнастика на вулиці. Літня Марія була вдовою успішного магната по нерухомості в Римі. Вона померла в 2011 році й залишила все своє майно — а це 13 мільйонів доларів — котику. За Томмазо тепер доглядає колишня медсестра Марії, яка пообіцяла літній мільйонерці доглядати за вихованцем ще до того, як стало відомо, що він отримає весь спадок.

5. Ліл Баб

Ліл Баб народилася карликом, що призвело до численних проблем зі здоров'ям і досить специфічної зовнішності. У Ліл Баб короткі лапи, завжди висунутий язик через занадто коротку нижню щелепу, а також відсутні майже всі зуби. Кішка не вміє бігати і стрибати, проте цілком нормально ходить. Коли господар брав кішку в притулку, він був упевнений, що це кіт, і тому дав вихованцеві чоловіче ім'я. Тепер у незвичайної кішки з незвичайним ім'ям є ціла армія шанувальників в Інтернеті, а також онлайн-магазин, в якому продається в основному одяг, іграшки та аксесуари.


Джерело фото: Кulturologia.ru