Incredible & Sustainable: як в Україні обирали неймовірне село

11 лютого 2021, 16:00 3333

10 лютого, в хабі iHUB, онлайн-видання AgroPortal.ua у партнерстві з Посольством Королівста Нідерландів в Україні провели захист бізнес-проєктів розвитку сільських територій та церемонію нагородження сіл-фіналістів V Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2020».

Всі 8 сіл-фіналістів презентували свої бізнес-проєкти розвитку сільських територій перед членами Експертної ради конкурсу. 

Кожен член Експертної ради мав по 15 балів, а головний партнер — Посольство Королівста Нідерландів в Україні — 25 балів.

Більшіть голосів була віддана на користь бізнес-проєкту по виготовленню цукатів з овочів та фруктів села Маломиколаївка, Дніпропетровська область.

Відтепер, Маломиколаївка — неймовірне села України 2020 року.

Окрім того, село Маломиколаївка отримало відзнаку від Всеукраїнської асоціації громад: протягом 2021 р. село матиме комплексну консультаційну підтримку з питань розвитку громади. 

Компанія «Бейкер Тіллі Україна» цього року мала свою номінацію у конкурсі «Неймовірні села України 2020». Компанія надала селу Підгайці, Волинська область, 50 тис.грн на реалізацію їхнього бізнес-проєкту по впровадженню комплексного підходу до поводження з твердими побутовими відходами.

Всі фіналісти конкурсу також отримали річну передплату на журнал Agroexpert та набір спеціалізованої аграрної літератури.


Джерело фото: AgroPortal.ua