HarvEast подарував дітям екскурсію по Києву

14 червня 2016, 14:06 2126

В рамках проекту HarvEast «Майбутнє країни» 30 кращих учнів шкіл Володарського району Донецької області відвідали Київ.

Мета програми — додаткова мотивація дітей. Протягом навчального року HarvEast проводить екскурсії на виробничі підприємства компанії, лекції з фахівцями, семінари, творчі та науково-практичні майстер-класи для школярів. В кінці навчального року кращі учні 8-11 класів отримують заохочення за успішне навчання та активну участь у житті школи. В цьому році таким призом стала екскурсійна поїздка в Київ.

«Проект «Майбутнє країни» стартував у цьому році. Першими стали діти Володарського району. З вересня ми поширимо його на інші райони, де працює компанія. Наше головне завдання — дати стимул дітям добре вчитися. Ми намагаємося розширити їх кругозір, показати їм трохи більше, ніж рідний край. Прагнемо прищепити їм інтерес до відкриттів, інтелектуального та творчого розвитку. Крім того, подібні поїздки допоможуть зберегти єдність нації шляхом культурного обміну її народів, що живуть в різних куточках країни», — зазначила керівник PR служби HarvEast Олена Зубарєва.

З нового навчального року школярам Володарського, Волноваського, Великоновосілківського і Мангушського районів буде запропонована програма розвитку від HarvEast, яка включає науково-пізнавальні заходи. В кінці навчального року кращих учнів нагородять спеціальним подарунком від компанії.

AgroPortal.ua вдалося зустрітися з самими учнями і розпитати про їхні враження. «Це перша моя поїздка в Київ. Найбільше мене вразив Хрещатик — дуже красива архітектура, все яскраво світиться. Вчора були в Софійському соборі, на Михайлівській площі, бачили Золоті ворота, сьогодні екскурсія в Національний музей народної архітектури та побуту України Пирогово. Добре, що HarvEast нас усіх зібрав і привіз подивитися столицю. На майбутнє — це хороший стимул для навчання», — прокоментувала свою поїздку Оля, 14 років.

Її підтримала і інша учениця. «Далі сходу України я раніше нікуди не їздила. А тепер — у Києві. Тут все таке гарне, світле, велике. Спасибі HarvEast за цю можливість», — поділилася враженнями Олена, 15 років.


Наталія Помянська, AgroPortal.ua