Міська ферма у Чернігові

14 вересня 2020, 06:40 2198

Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (ФАО) прогнозує, що до 2050 року в містах буде проживати більше 2/3 населення світу. Таким чином, розвиток технологій урбаністичного фермерства набуває все більшого значення.

Чернігів тільки розпочав знайомитись із такою темою, як міське фермерство. Прикладом такої роботи стала просвітницька діяльність ГО «Еко Місто».

У 2018 році в рамках молодіжного німецько-українського обміну в проєкті «Participation. Urbanism. Interaction» команда місцевих активістів відвідала Берлін. Берлінські міські ферми Himmelbeet, Prinzessinnengarten, сади аеропорту Tempelhof надихнули чернігівських урбаністів на заснування першого громадського городу на території парку «Березовий гай».

За 2 роки свого існування громадський город став популярним і запитуваним місцем, особливо серед молоді та дітей. На території громадського городу були проведені десятки екскурсій, волонтерських акцій, лекцій та воркшопів.

Цьогоріч ГО «Еко Місто» реалізує проєкт «Міські фермери» для того, щоб популяризувати індивідуальне вирощування їжі в Чернігові. Ось декілька фото з того самого городу!