Футбол & благодійність: аграрії допомагають дітям

30 серпня 2016, 07:00 2822

Група компаній «Сігнет» минулого тижня передала Плисківському психоневрологічниму інтернату благодійну допомогу — чохли на матраци та наматрацники загальною вартістю 30 тис. грн.

Якраз цю суму «Сігнет» отримала на благодійному футбольному турнірі, що проводився на початку літа серед членів асоціації «Український клуб аграрного бізнесу». Тоді компанія зайняла друге місце серед найсильніших гравців-аграріїв і отримала сертифікат, який мала використати на благодійність.

В футбольному турнірі, організованому УКАБ, «Сігнет» брала участь уже вдруге. «В компанії сформувалась чудова футбольна команда, яка охоче бере участь у змаганнях і з кожною грою демонструє все кращі результати», — говорить HR-директор Ольга Дядечко.

За її словами, компанія опікується Плисківським психоневрологічним інтернатом з 2012 року. Тому коли отримали призовий фонд на благодійну допомогу, рішення щодо спрямування коштів було прийняте швидко і без вагань.

«Ми тримаємо руку на пульсі і розуміємо потреби вихованців інтернату. Передусім, це товари повсякденної необхідності — предмети особистої гігієни, взуття та одяг. «Сігнет» завжди допомагає у забезпеченні будинку-інтернату такими необхідними речами. Призовий фонд футбольного турніру ми вирішили також витратити на речі, необхідні у повсякденному житті вихованцям закладу», — розповіла AgroPortal.ua Ольга Дядечко.

Отримання чохлів та наматрацників значно покращить умови перебування хворих, адже специфіка закладу в тому, що тут знаходиться близько 60 чоловік, хворих енурезом. Тому є проблема з матрацами — вони дуже швидко псуються, пояснює директор Плисківського психоневрологічного інтернату Іван Катрук.

«Сігнет» — наші постійні благодійники уже протягом 4 років. Раніше вони нам закуповували велику партію миючих засобів, продукти харчування (цукор, мед), одяг і взуття на зиму, а також робили подарунки дітям до свят», — додав він. 


Наталія Бортник, AgroPortal.ua, Фото: «Сігнет»