Формуючи особистий бренд, студенти отримали нагороди

16 січня 2019, 06:42 2684

14 січня 2019 р. проходило нагородження фіналістів IV Всеукраїнського конкурсу «Краща аграрна практика 2018».

Церемонія нагородження відбулася в головному офісі компанії AgroGeneration. PR-директор AgroGeneration Ірина Наконечна розповіла, що агрохолдинг має досвід у спілкуванні з аграрними навчальними закладами в Україні.

«Декілька років тому президент холдингу AgroGeneration Джон Шморгун відвідував вищі навчальні аграрні заклади Харківської та Сумської областей, щоб налагодити зв'язок і дізнатися, які потреби мають студенти і університети, та чим ми можемо допомогти. Цікаво, що головний запит був на отримання прикладної інформації стосовно аналітичного та економічного напрямків. Тож компанія AgroGeneration з радістю підтримує та буде підтримувати подібні конкурси», — говорить Ірина Наконечна.

Практика в КВС-УКРАЇНА

Постійний партнер конкурсу компанія «КВС-УКРАЇНА» надала можливість Данилу Чемерису з Могилів-Подільського технолого-економічного коледжу, Миколі Груненку з Відокремленого підрозділу «Слов'янського технікуму Луганського національного аграрного університету» та Ігорю Данчуку з Борщівського агротехнічного коледжу пройти практику на комплексі з кондиціювання насіння кукурудзи в м. Кам'янець-Подільський.

«Ми завжди підтримуємо подібні проекти, адже розуміємо, що учасники таких конкурсів у майбутньому стануть нашими колегами, клієнтами чи партнерами. Таким чином, ми робимо свій внесок в якість аграрного ринку, адже в сільському господарстві немає дилетантів, — розповідає керівник відділу маркетингу компанії «КВС-УКРАЇНА» Вікторія Таран. — Серед учасників конкурсу «Краща аграрна практика 2018» ми обрали студентів, яких запрошуємо на практику на сучасний насіннєвий завод «КВС-УКРАЇНА». Це буде яскравим внеском у навчання, а також може вплинути на подальший вибір спеціальності. Участь для всіх учасників цього конкурсу — це вже значна перемога та крок до своєї мети».

Вікторія Таран зазначила, що компанія «КВС-УКРАЇНА» завжди готова підтримувати студентів і сприяти їхньому розвитку та зростанню.

Політати з DroneUA 

Цього року компанія DroneUA вперше підтримала конкурс та надала для трьох фіналістів сертифікати на навчання за спеціальністю «оператор БПЛА» з можливістю подальшого працевлаштування. Цими щасливчиками стали: Ігор Данчук з Борщівського агротехнічного коледжу, Євгеній Брага з Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва та Андрій Безверхий з Житомирського агротехнічного коледжу. 

«Наша компанія, зі свого боку, працює над розвитком аграрної галузі й хочеться бачити тут людей, які можуть працювати з інноваційними технологіями. Тому ми хочемо навчати студентів, знайомити їх з останніми новинками зі світу технологій. Маємо в компанії таке переконання, що професіоналів потрібно вирощувати із університету, і ми беремося за це — навчаємо і ділимося своїм досвідом. Хочемо, щоб у наших студентів усе вийшло!» — говорить представник компанії DroneUA Інна Гоголь.

Гроші на розвиток

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) надала по подарунковому сертифікату на 5 тис. грн для розвитку Івану Димчину з Вінницького національного аграрного університету та Сергію Плису з Новочорторийського державного аграрного технікуму.

Заступник генерального директора з питань співпраці з аграрними ВНЗ та науковими установами УКАБ Олена Ковтун розповіла, що спостерігає за конкурсом «Краща аграрна практика» вже четвертий рік поспіль і спершу мала певний скептицизм щодо того, як студенти будуть знімати відео, оформлювати роботи.

«Мене здивувало, наскільки сучасні студенти креативні, і що цього року на конкурс надійшло 125 робіт. Завдяки своїй ініціативності, небайдужості студенти-переможці отримали можливість проходження практики в міжнародних аграрних компаніях чи навчання з можливістю працевлаштування, що може слугувати гарним стартом для подальшого кар'єрного росту. І завжди потрібно використовувати всі можливості», — говорить Олена Ковтун.

iPad за перемогу 

А перемогу в конкурсі здобув студент Житомирського агротехнічного коледжу Андрій Безверхий. 

Андрій зізнався, що спочатку вагався, чи брати участь у конкурсі, адже не вірив, що зможе перемогти.

«Я навіть і не думав, що зможу стати переможцем, але потім все-таки вирішив перевірити свої сили, змонтувати відео і подати заявку на участь у конкурсі, — говорить Андрій Безверхий. — На мою думку, здобути перемогу мені вдалося завдяки людям, які в мене вірили та підтримували. Хочу подякувати організаторам та партнерам конкурсу, а також тим, хто віддав за мене свій голос».

У подарунок переможець отримав планшет Apple від головного партнера — компанії AgriLab.

Керівник відділу маркетингу AgriLab Оксана Карпенчук розповіла, що компанія з радістю підтримує молоді таланти і втілює певні проекти у сфері агроосвіти.

«Ми покладаємо великі сподівання на молодих спеціалістів, які планшетом користуються з дитинства, які легко сприймають інновації, розуміють ефективність сучасних підходів, технологій точного землеробства. Першим кроком нашої компанії в залученні та підтримці студентства був навчальний проект AgriStart, створений у 2017 році спільно з НУБіП. Це була програма з точного землеробства з практичними заняттями. Минулого року на базі створеного курсу почала діяти магістратура, і 15 студентів сьогодні вже навчаються за напрямком точного землеробства», — коментує Оксана Карпенчук.

Керівник відділу маркетингу AgriLab сподівається, що студентів, які взяли участь у конкурсі «Краща аграрна практика 2018», це надихне продовжувати навчання, досягати більшого, дізнаватись про сучасні технології і згодом впроваджувати їх на полях агрокомпаній України.

Нагороди за креативність

Усі фіналісти конкурсу отримали від ДУ «НМЦ «Агроосвіта» подяку за участь та представлення креативних ідей у конкурсі.

«Наш Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» є тим містком між аграрним бізнесом і освітніми закладами. Для того щоб відповідати очікуванням сучасного бізнесу, ми змінюємо підхід до навчання, викладачі розуміють, що в студентів немає браку інформації, тому навчання відбувається в форматі дискусій, а не просто лекцій. І мені подобається бачити мотивованих і цілеспрямованих студентів, які розуміють, що вони хочуть від життя і ким вони себе бачать у майбутньому», — зазначає директор НМЦ «Агроосвіта» Тетяна Іщенко.

Крім цього, Agroexpert подарував фіналістам конкурсу річну підписку на журнал, а переможцю — набір спеціалізованої аграрної літератури.

«Я дуже вражена тим, що для студентів практика має велике значення, і вони справді працюють на підприємствах, здобувають нові навички і досвід. І думаю, студенти, які взяли участь у конкурсі, на правильному шляху. Ці молоді люди, переконана, мають добру вдачу і удачу, вони талановиті й креативні, адже за їхні роботи голосували тисячі людей. Це свідчить, що вони вже успішні і мають гарний початок своєї кар'єри», — розповідає директор журналу Agroexpert Ольга Сидоренко.

Редакція AgroPortal.ua вітає переможця та фіналістів конкурсу, дякує партнерам за підтримку та з новими силами готується до проведення ювілейного V Всеукраїнського конкурсу «Краща аграрна практика 2019»!


Для довідки: конкурс було започатковано з метою дізнатися з перших вуст, як студенти уявляють собі виробничу практику, чи допомагають їм у цьому знання, отримані в навчальних закладах, а також з яким багажем вони хочуть повернутися до студентської лави.

У 2018 року до редакції AgroPortal.ua надійшло 125 відеозаявок з 35 аграрних навчальних закладів усіх рівнів акредитації. Найбільш активними були студенти Компаніївського технікуму ветеринарної медицини, Миколаївського національного аграрного університету, Борщівського агротехнічного коледжу, Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва та Вінницького національного аграрного університету.

Головним партнером конкурсу стала компанія AgriLab. Конкурс підтримали також компанії DroneUA та «КВС-УКРАЇНА», асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) та ДУ «НМЦ «Агроосвіта».


Людмила Лебідь, Іванна Панасюк, AgroPortal.ua