Економіка перемоги: чому аграрії обирають комбайни Case IH Axial-Flow

21 вересня 2022, 06:00 651

Делікатний обмолот, висока продуктивність, низькі експлуатаційні витрати та простота управління — ці фактори набувають особливої ваги в умовах сьогодення, коли аграрним підприємствам доводиться обережно ставитися до витрат, приймаючи найбільш зважені та економічно обґрунтовані рішення.

Господарства «Фаворит-Агро» та ФГ Колотуцького придбали по декілька комбайнів Case IH 250 серії й задоволені їхньою роботою. Чим керувалися при виборі саме комбайнів Case IH Axial-Flow 7250, та як зарекомендувала себе техніка на українських полях?

Павло Черній, директор ТОВ «Фаворит-Агро»

Ми вирощуємо зернові на 9 тис. га. Цього року придбали три комбайни Case IH Axial-Flow 7250 зі жниварками Case IH 3020 TeraFlex 9.1 m. Ключовими у виборі стали ціна, якість та доступна вартість післяпродажного обслуговування. Перші результати підтвердили, що обрали правильну техніку — якість зерна після обмолоту просто відмінна, мінімальна кількість незернових залишків, комбайни дуже добре виконують свою роботу. Ми обрали комплектацію з AFS Harvest Command TM, яка автоматизує налаштування комбайну. Коли спробували працювати на автоматичних налаштуваннях, результат задовольнив як комбайнерів, так і агронома. 

Комбайн Case IH Axial-Flow 7250

  1. Axial-Flow® — унікальна технологія делікатного обмолоту, яка зберігає цілісність кожної зернини.
  2. Мінімальні втрати, обмолот з мінімальною кількістю незернових залишків та високою здатністю до проростання — це характеристики насіння, зібраного за допомогою Axial-Flow®.
  3. Низькі експлуатаційні витрати. Проста конструкція Axial-Flow® має меншу кількість зношуваних деталей, ременів та точок змащення, які необхідно перевіряти та змащувати щодня.
  4. Більше 40 років лідерства на ринку роторної техніки — у 1977 р. у виробництво було запущено перший роторний комбайн Case IH. Відтоді компанія невпинно інвестує в технологію збирання врожаю та постійно знаходилася на крок попереду від конкурентів.

У сімейному фермерському господарстві Олександра Колотуцького за техніку відповідає Юрій Колотуцький. Він створив цілу екосистему на підприємстві, в якої на меті реалізувати максимальну продуктивність за економії витрат часу та коштів. 

Юрій Колотуцький, співвлласник ФГ Колотуцького
Спочатку комбайни привезли до нас на демонстрацію. Ми досить швидко визначились та придбали два комбайни 250 серії: один комбайн у топовій комплектації зі жниваркою Case IH 3020 TeraFlex, другий — зі жниваркою Case IH 3050 Varicut з висувним ріжучим столом, яка підходить для всіх зернових культур, а також ріпаку. Окрім того, другий комбайн має розширену комплектацію — похила камера з гідравлічним регулюванням, бункер на 14,4 тис. л та подовжений шнек. У нас немає завгоспів та інженерів, тому технікою займаємось самостійно. Зараз працюємо над оптимізацією витрат та часу. Я прихильник зручних та простих рішень, тому маємо комплектацію з AFS Harvest Command TM (система автоматизації налаштувань), а також телеметрію AFS Connect TM. Дуже зручно бачити всю необхідну статистику, картування врожайності, вологість та багато інших даних для повного аналізу. 

AFS Harvest Command TM

  1. Максимальна пропускна здатність.
  2. Мінімальні втрати.
  3. Максимальна якість насіння.
  4. Низькі експлуатаційні витрати.

Сьогодні у «Тайтен Машинері Україна» доступні нові комбайни CASE IH Axial-Flow 8250. Машини знаходяться на складі постачальника в Україні й готові до роботи.

Умови придбання можна дізнатися за номером 0 800 50 8080 або надіславши лист на електронну адресу office@titanmachinery.ua.


Джерело: Тайтен Машинері Україна