Будинок із системою повторного використання дощової води та газом із органічних відходів

19 липня 2021, 06:56 2884

Стартап SysHaus спільно з архітектурною студією Arthur Casas створили унікальний особняк. Це дім зі швидким та легким будівництвом, високою технічною та естетичною якістю. Тут передбачена максимальна повага до навколишнього середовища.

Особняк площею 200 м2 розташований у Сан-Паулу, одному із найбільших штатів Бразилії. Конструкція складається зі стовпів і балок, що з'єднуються системою металевих кубів.

Будинок поєднує у собі нову концепцію сучасного життя, в якій ефективність, зручність та стійкість — це не лише ідеали, а й ефективні практики.

Будинок збудований із матеріалів, що підлягають вторинному переробленню. Комунальні послуги також зведені на мінімум: в оселі встановлена система, призначена для повторного використання дощової води. Тут також застосовують сонячну енергію та перетворюють органічні відходи на паливний газ для приготування їжі.

У будинку встановлені розумні замки, що спрацьовують через мобільний телефон. Камери, що також підключені до мобільного пристрою, та система управління водою — все задля безпеки та комфорту мешканців.

Збірний особняк — чудове рішення для тих, хто часто міняє місце проживання, але любить свій дім і хоче жити лише в ньому.


Джерело: Harmoniesmagazine.com