BEDNAR: Розширення асортименту агрегатів та інновації у лінійці широкозахватних агрегатів

05 листопада 2021, 07:08 2359

У 2022 р. BEDNAR виводить на ринок нові моделі: універсальні культиватори полегшеної конструкції VERSATILL VN_L і VO_L, нову модельну серію XO_PROFI для дискаторів SWIFTERDISC, а також широкозахватні дискатори SWIFTERDISC XE_MEGA. Будуть оновлені дискатори SWIFTERDISC XE, компактори SWIFTER SE та модельна серія дискових борін ATLAS AO_PROFI. Модельний ряд зернових сівалок OMEGA OO_L та OMEGA OO_FL також розширюється.

Нові опціії контролю дискових агрегатів SWIFTERDISC XE_PROFI та ATLAS AE_PROFI

На ринок представлені дискові агрегати SWIFTERDISC XE_PROFI і ATLAS AE_PROFI з абсолютно новими електрогідравлічними функіцями регулювання, які називаються BEDNAR EASY ELECTRO-HYDRAULIC CONTROL. Система забезпечує повністю автоматизоване налаштування всіх робочих параметрів зі значеннями, введеними на екрані управління, повністю автоматизованою послідовністю складання/розгортання, а також можливістю установки всіх параметрів і автоматичного регулювання під час роботи. Підключення до Load Sensing гарантує, що насос забезпечуватиме чітко такий потік масла під тиском, який потрібен для конкретних завдань окремої функції; все це повністю автоматизовано.

Розроблено ручне гідравлічне управління BEDNAR для клієнтів, які хочуть керувати агрегатом тільки за допомогою гідравліки. Окремі функції дискового агрегата активуються за допомогою клапанів на дишлі агрегата, а робочі параметри встановлюються за допомогою гідравлічних затискачів на окремих гідроциліндрах.

Окрім інших нововведень, відтепер буде доступна модельна серія SWIFTERDISC XE_PROFI з робочою шириною від 10,4 м. Переднє обладнання цих широкопрофільних дискаторів також було розширене гідравлічно керованою вирівнюючою планкою Crushbar (доступна як для XE 10400 PROFI, так і XE 12400 PROFI).

SWIFTER SE — нові слідорозпушувачі та опція третього crosskill котка

Широкопрофільні компактори SWIFTER SE з робочою шириною від 8,2 до 12,2 м можуть бути обладнані тракторними слідорозпушувачами — як нерухомими, так і телескопічними. SE 10000 і SE 12000 тепер можуть бути оснащені слідорозпушувачами тракторноії колії.

ATLAS AO_PROFI — розширення лінійки моделей важких дискових борін

Модельна серія ATLAS AO_PROFI розширена новою моделлю AO 7000 PROFI з робочою шириною 7 м. Клієнти можуть вибрати з трьох моделей із робочою шириною від 5 до 7 м.

SWIFTERDISC XE_MEGA — дискатор для найпотужніших тракторів на ринку

Найбільш ефективні гусеничні трактори на ринку вимагають адекватного інструменту. І BEDNAR надає такі інструменти, пропонуючи широкозахватні дискатори з робочою шириною до 18,4 м. Нова серія моделей SWIFTERDISC XE_MEGA сконструйована на основі перевіреної концепції широкозахватних дискаторів. Основна відмінність полягає в тандемній транспортній осі, необхідній за законодавчими стандартами.

Дискова секція монтується на складній рамі, розміщуючись за перевіреним принципом X-PRECISE (розміщення дисків у формі «X»). Диски мають діаметр 520×5 мм або 560×5 мм і можуть бути зубчасті або агресивні за формою. Незважаючи на максимальну робочу ширину 18,4 м, агрегат дуже компактний і відповідає вимогам ЄС щодо дорожнього руху. Транспортна ширина не перевищує 3 м, а максимальна транспортна висота — 4 м.

OMEGA OO_L і OO_FL — тепер із максимальною робочою шириною 9 м

В лінійці OMEGA OO_L пропонується нова модель OMEGA OO 9000 L з робочою шириною 9 м; у лінійці Omega OO_FL (для посіву з одночасним внесення добрив) відтепер пропонуються моделі OO 8000 FL та OO 9000 FL з робочою шириною 8 та 9 м.

KATOR — роторна борона з вагомими конкурентними перевагами

Протягом 2021 року BEDNAR оголосила про впровадження роторних борін у свій продуктовий портфель. Новий продукт у вигляді роторних борін із робочою шириною від 3 до 8 м зміцнить позиції BEDNAR на ринках, де популярні агрегати для обробітку ґрунту з активними робочими органами.

Кожен із роторів оснащений трьома підшипниками. Ця система захищає шестерні, вали і прокладки від пошкоджень. Конструкція має особливий захист від гірських порід: він запобігає застряганню порід між ротором і нижньою частиною основної рами агрегата і захищає ротор та інші деталі від пошкоджень. Оператори обов'язково оцінять систему швидкої заміни лопастей без необхідності спеціальних інструментів. Роторна борона KATOR також забезпечує відмінну якість обробітку ґрунту завдяки невеликій відстані між окремими роторами — 22 см в складних варіантах, 24,5 см — в нескладних варіантах.


Джерело: BEDNAR