АгроВесна 2020: новий сільськогосподарський сезон відкрито

24 лютого 2020, 07:08 1854

Незважаючи на те, що ще календарна зима, до Києва вже прийшла «АгроВесна 2020» відразу з трьома виставками: «Зернові технології», Agro Animal Show і «Фрукти. Овочі. Логістика».

Особливістю цього року став 10-річний ювілей виставок, а це означало — масштабніше, якісніше та цікавіше. Відвідувачів чекало 21 000 м2 виставкової площі, де понад 500 провідних українських компаній та компанії з понад 21 країни, а також 6 національних експозицій демонстрували досягнення в аграрній галузі та всілякі інновації. До речі, найбільшим іноземним національним павільйоном на виставці став павільйон Німеччини. 37 німецьких компаній представили свої інноваційні розробки в обладнанні, технологіях утримання тварин, транспортуванні та зберіганні.

Також варто відзначити, що на офіційному відкритті виставки були присутні посли з 8 країн.

Традиційно в рамках «АгроВесни 2020» відбулися День Франції в Україні, Нідерландсько-український агробізнес-форум Digital Agriculture, Британсько-український агробізнес-форум і багато інших унікальних бізнес-івентів. Тож за три дні роботи виставки сільгоспвиробники мали можливість не тільки побачити і помацати всі останні новинки, а й активно взяти участь у діловій програмі, відвідавши галузеві конференції та семінари.


Джерело фото: КМКЯ, AgroPortal.ua