Агропікнік Amazone в Хмельницькому та Харкові: демонстрація технологій та інновацій

20 вересня 2021, 06:38 3595

Агропікнік Amazone — це подія, яка об’єднує тих агровиробників, які розуміють, що майбутнє сільського господарства за інноваційними та розумними технологіями. Це щирі зустрічі у дружній атмосфері Amazone для обміну досвідом.

«Агропікнік — це незвичайний формат, коли знайомство з технологіями та інноваціями Amazone відбувається в комфортних умовах та теплій дружній атмосфері. Західні регіони України є для нас стратегічно значущими, тому нам важливо, щоб агровиробники побачили та протестували усі ті переваги, які надає техніка Amazone. Чудові умови, святкова атмосфера — ми намагались створити максимально комфортні умови, аби агровиробники могли не тільки отримати нові знання, а й відпочити від напруженої роботи в полі», — наголосив генеральний директор ДП «Амазоне-Україна» Дмитро Давиденко.

Оскільки компанія Amazone є світовим лідером у виробництві техніки для розподілення добрив та беззаперечним експертом у точному та ефективному внесенні, учасникам Агропікніка Amazone Дмитро Давиденко у своєму виступі детально презентував технології розумного розподілення добрив.

Й одразу ж відбулась презентація на ділі: учасники змогли наочно побачити, як працює система крайового розподілення AutoTS. Агровиробники були вражені точністю роботи системи. Не менше вразили й можливості стабілізації штанги та подолання перешкод самохідним обприскувачем Pantera.


Джерело фото: Amazone-Ukraine