Дике-дике… поле: як проходив День поля Vitagro Partner

11 червня 2019, 06:19 2840

Традиційно в перші тижні червня агрохімічна компанія Vitagro Partner влаштовує семінари-практикуми для численної аудиторії агровиробників. Близько трьохсот аграріїв із різних регіонів з’їхалися в село Лісоводи Городоцького району Хмельницької області.

Директор агрохімічної компанії Vitagro Partner Роман Рибак акцентував на потужному науковому відділі, який постійно проводить досліди, вдосконалюючи продукти компанії: «На сьогоднішній день агрономічний науковий відділ налічує 14 агрономів-консультантів, представлених у 16 областях країни. Цього року закладено більше 260 дослідних полігонів задля аналізу інформації про сорти культур, технології вирощування у різних кліматичних умовах».

Керівник ФГ «Пролісок» (Хмельницька область) Віктор Тіней також каже, що організація подібних заходів є важливою не лише для агровиробників, а й самої компанії, оскільки можна отримати швидкий зворотній зв'язок.

«На жаль, мало виробників ЗЗР вивчають післядію ґрунтових гербіцидів, нікого не цікавить, що буде з полем через 5 чи 10 років. А всім відомо, що на одному полі використовується не менше 10 пестицидів, і кожен з них має свою післядію. Саме цей післядіючий ефект може зробити землю «мертвою», — говорить Віктор Тіней. — Vitagro Partner постійно вивчає дію своїх продуктів як на саму рослину, так і на землю завждяки демонстраційним ділянкам, які закладаються по всій країні».

Всіх відвідувачів заходу ознайомили із роботою сучасного насіннєвого заводу ПП «Аграрна компанія-2004» у с. Лісоводи, будівництво якого завершилося цього року.

Учасники заходу також мали можливість наочно спостерігати за агротехнологіями Vitagro Partner на демонстраційних посівах компанії.


Джерело фото: AgroPortal.ua