Агро Champions 2019: нагородження найкращих фахівців в агрогалузі

16 серпня 2019, 09:21 1930

Онлайн-видання AgroPortal.ua в партнерстві з асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) спільно з агентством UCABevent напередодні в рамках масштабної польової події — УКАБ Агротехнології — провели нагородження переможців премії Агро Champions 2019.

Переможців премії Агро Champions визначали на основі оцінок Експертної ради, до складу якої увійшли компанії, що спеціалізуються на пошуку та оцінці керівників вищої ланки, міжнародні організації, аудиторські компанії, консалтингові та ресурсні компанії, які працюють на аграрному ринку України або дотичні до нього.

Експертна рада оцінювала керівників за 60-бальною шкалою за наступними критеріями (кожен критерій максимально оцінювався в 20 балів):

• кваліфікація (досвід, soft skills, затребуваність на ринку);

• репутація (довіра на ринку);

• ефективність (результати діяльності керівника в складовій результату діяльності компанії, впровадження інновацій, прозорість у роботі).

До лонг-листу рейтингу премії Агро Champions 2019 увійшли топ-менеджери компаній, земельний банк яких перевищує 10 тис. гектарів.

Хто став переможцем у своїй номінації — читайте всі подробиці тут: Агро Champions 2019. Вийди за рамки! Думай, як чемпіон!

А як відбувалося нагородження — дивіться у фотозвіті.


Джерело фото: AgroPortal.ua