AGRITECHNICA-2019: концепції завтрашнього дня. Частина 1

13 листопада 2019, 06:09 1300

Цього року Agritechnica на 40 га виставкової площі зібрала 2819 учасників з 53 країн світу. Найбільші площі займали компанії з Італії з 370 експонентами, Китай — 163 і Нідерланди з 113 експонентами. Україну на міжнародній виставці представляли 32 компанії.

Об'єднуючою темою для всіх учасників і відвідувачів виставки стала потреба в ноу-хау і в адаптованих до локальних умов технологіях. На стендах можна було побачити останні розробки в галузі ґрунтозберігаючої техніки, для внесення добрив, інноваційні системи підтримки прийняття рішень, ресурсозберігаючі методи захисту рослин.

Також важливо відзначити, що сьогодні цифрові компоненти є вже нормою для сільгоспмашин і допомагають вирішувати не тільки проблеми продуктивності та точності, але і підвищують економічну складову аграрного бізнесу.

При цьому багато світових виробників інноваційних рішень для сільського господарства відзначають, що українські фермери відкриті для високотехнологічних рішень, а Україна займає лідируючі позиції зі швидкості реалізації інноваційних розробок.


Джерело фото: AgroPortal.ua