Аграрний Олімп 2017: курс на ефективність

07 грудня 2017, 07:38 2033

Наприкінці листопада у Києві відбулась церемонія нагородження лідерів аграрного бізнесу — «Аграрний Олімп 2017», яка зібрала понад 300 аграріїв, серед яких 220 керівників та власників провідних аграрних підприємств України, що протягом року працею доводили свою ефективність.

Організаторами заходу виступили Всеукраїнська Аграрна Рада спільно з агроконсалтинговою компанією Dykun та за підтримки галузевих асоціацій: Асоціація виробників молока, Асоціація свинарів України і Національна асоціація цукровиків України «Укрцукор».

Загалом, 220 присутніх керівників отримали нагороду «Лідер галузі». Це члени дієвих галузевих асоціацій: Всеукраїнської Аграрної Ради, Асоціації свинарів України, Асоціації виробників молока та Національної асоціації цукровиків України «Укрцукор». Окрім того, ще понад 300 нагород прямують до своїх власників, які не змогли бути присутніми на церемонії.

Розважали гостей відома телеведуча та співачка Оля Цибульська, фіналіст шоу «Х-фактор» Кирило Каплуновський і популярний шоу-мен Григорій Ришетник.

Партнер свята, компанія «КУН-Україна» заздалегідь підготувала феєричний подарунок — 35-ти кілограмовий торт та шоу барабанщиць.


Джерело фото: ВАР